TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Čempionų lyga: „Manchester City“, „Real“ ir „Arsenal“ rungtynes baigė lygiosiomis 2:2

Mario Balotelli
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mario Balotelli
0

Antradienį prasidėjo Čempionų lygos grupės etapo ketvirtasis turas, kuriame vyko aštuoni intriguojantys susitikimai. Centrine antradienio dvikova laikytas mačas tarp Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipų baigėsi lygiosiomis 2:2. Toks pat rezultatas užfiksuotas ir „Manchester City“ dvikovoje su „Ajax“ bei „Arsenal“ rungtynėse su „Schalke“.

Sporto grupė „Facebook“ tinkle. Junkis ir tu, spausk LIKE.

Rungtynių eiga:

A grupė:

Kijevo „Dynamo“  „Porto“ 0:0

Pirmasis komandų susitikimas baigėsi rezultatyvia portugalų pergale 3:2 ir „Porto“ su 9 taškais įsitaisė pirmoje grupės vietoje. Tačiau, antradienio susitikimas įvarčių neatnešė ir komandos išsiskirstė pasidalijusios po tašką.

Paryžiaus „Saint-Germain“ – Zagrebo „Dinamo“  4:0

16 min. PSG pelnė pirmąjį įvartį – Alexas įmušė puikų įvartį.

61 min. Blaise Matuidis po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo padvigubino PSG persvarą.

65 min. Jérémy Ménezas įmušė dar vieną įvartį. Zagrebo klubo galimybės išsigelbėti labai sumažėjo.

80 min. Guillaume Hoarau nusprendė, kad pats laikas triuškinti „Dinamo“ ir pelnė dar vieną įvartį.

Stebuklas, kaip ir buvo tikėtasi, šiose rungtynėse neįvyko. Paryžiečiai nepasigailėjo Zagrebo ekipos ir šventė įtikinamą pergalę.

Gelzenkircheno „Schalke“  Londono „Arsenal“ – 2:2

18min. „Arsenal“ pradėjo savo revanšą. Įvartį įmušė Theo Walcottas, kuris startinėje sudėtyje pakeitė Aaroną Ramsey.

26 min. Olivier Giroud padvigubino „Arsenal“ persvarą. Rezultatas toks pat, kaip praeitame ture, tik pirmaujanti komanda kita.

45+2 min. Klaas-Jan Huntelaaras sušvelnino rezultatą ir paliko intrigą antrajam kėliniui.

67 min. Rezultatą išlygino Jeffersonas Agustin Farfánas.

Pirmoji šių klubų dvikova daugeliui kiek netikėtai baigėsi užtikrinta „Schalke“ pergale 2:0 ir privertė sunerimti „Arsenal“ gerbėjus. Nors atrodė, kad „Arsenal“ atsirevanšuos, tačiau „Schalke“ sugebėjo išplėšti lygiąsias ir atimti 2 taškus iš Londono ekipos.

Pirėjo „Olympiakos“  „Montpellier“ 3:1

4 min. „Montpellier“ klubo vartus nuginklavo Paulo Machado. „Olympiakos“ priekyje 1:0.

67 min. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino Younés Belhanda.

80 min. Leandro Greco išvedė „Olympiakos“ į priekį.

82 min. Konstantinos Mitroglou vos po dviejų minučių įmušė dar vieną įvartį „Olympiakos“ ekipos naudai.

Praeitame komandų susitikime graikai įveikė praėjusio sezono Prancūzijos čempionus 2:1 ir iškovojo pirmuosius 3 taškus, paskutinėje vietoje su vienu tašku palikdami prancūzus. Antradienio rungtynėse „Montpellier“ įmušė įvartį, bet „Olympiakos“ įrodė savo pranašumą.

Briuselio „Anderlecht“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:0

17 min. „Anderlecht“ klubui pirmąjį įvartį turnyre ir lemiamą šiose rungtynėse pelnė Dieudonné Mbokani. Briuselio klubas laimėjo rungtynes minimalia persvara.

„Zenit“ pirmajame mače minimalia persvara 1:0 įveikė Briuselio komandą ir iškovojo pirmuosius 3 taškus. Tačiau norėdama pakovoti dėl vietos kitame etape, Sankt Peterburgo ekipa turi laimėti ir antrąjį susitikimą.

„Milan“  „Malaga“ 1:1

40 min. Eliseu išvedė „Malaga“ klubą į priekį. 0:1

73 min. Alexandre Pato išlygino rezultatą.

Ispanai tokiu pačiu rezultatu (1:0) įveikė ne pačius geriausius laikus išgyvenantį „Milan“ klubą ir su visais įmanomais taškais įsitvirtino pirmoje grupės vietoje. Antrose rungtynėse „Milan“ sugebėjo iškovoti lygiąsias ir neprarado antrosios vietos grupėje.

„Manchester City“ – Amsterdamo „Ajax“  2:2

Futbolo entuziastai apskaičiavo, kad startinė „Manchester City“ sudėtis verta 180 milijonų svarų sterlingų, „Ajax“ – vos trijų milijonų.

10 min. „Ajax“ įmušė pirmąjį įvartį. Siemas de Jongas įrodė, ko yra iš tiesų vertas. 1:0 „Manchester City“ turi rimtai susirūpinti.

17 min. Nei „Ajax“, nei Siemas de Jongas nejuokauvo – antras įvartis ir Mančesterio klubas atsidurė ties bedugne.

22 min. Yaya Touré bandė gelbėti savo komandą. Įvartis ir sumažinta persvara. 2:1 „Ajax“ naudai.

74 min. Sergio Agüero išlygino rezultatą.

„Manchester City“ praeitame ture net 3:1 nusileido Nyderlandų klubui ir dabar su vienu tašku buvo paskutinėje mirtininkų grupės vietoje. Antrosios rungtynės atnešė nelengvas lygiąsias, tačiau 2 taškai nieko gero nežada. „Manchester City“ jei nori patekti į kitą etapą, privalo laimėti abu likusius mačus (su Dortmundo „Borussia“ ir Madrido „Real“) bei tikėtis bent lygiųjų tarp „Ajax“ ir „Real“.

Madrido „Real“  Dortmundo „Borussia“ 2:2

28 min. Marco Reusas suteikė „Borussia“ klubui pranašumą. 0:1

34 min. Pepe atsakė taikliu smūgiu ir išlygino rezultatą 1:1.

45 min. Mario Götze išvedė „Borussia“ į priekį. Paskutinę antrojo kėlinio minutę rezultatas buvo 1:2 Dortmundo klubo naudai.

48 min. Jose Calejonas por pirmo kėlinio pakeitė prastai žaidusį Gonzalo Higuainą ir neilgai trukus įmušė įvartį, tačiau dėl akivaizdžios nuošalės jis nebuvo įskaitytas.

89 min. Madrido „Real“ herojumi tapo Mesutas Ozilas. Vokietis išlygino rezultatą.

Madrido „Real“ padėtis geresnė nei „Manchester City“. Nors pralaimėjo paskutinį mačą 1:2, jie turi savo kišenėje dvi pergales, lygiąsias ir 7 taškus. Tačiau šioje grupėje 7 taškai nieko negarantuoja, todėl Jose Mourinho ir visas žvaigždynas dar turės pasistengti.