Čempionų lyga: L.Messi ir I.Rakitičiaus šedevrai lėmė „Barcelona“ pergalę Londone

Trečiadienio vakarą sužaistos ir likusios šešerios UEFA Čempionų lygos antrojo turo rungtynės. Daugiausiai žvilgsnių krypo į akistatą Londono „Wembley“ stadione, kur vietos „Tottenham Hotspur“ priėmė „Barcelona“ ekipą su Lioneliu Messi. Katalonai surengė solidų pasirodymą ir išsivežė pergalę 4:2.
Ivanas Rakitičius
Ivanas Rakitičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį svečiai išsiveržė jau 2-ąją minutę, kai „Spurs“ gynybos klaida pasinaudojo Philippe'as Coutinho.

Tai buvo visų laikų greičiausias „Barcelona“ klubo įvartis Čempionų lygoje.

28-ąją minutę Ivanas Rakitičius nuostabiu tolimu smūgiu persvarą padvigubino ir atrodė, kad šiose rungtynėse atsakė į visus svarbiausius klausimus.

Visgi 52-ąją minutę Harry Kane'as šaltakraujišku smūgiu grąžino intrigą, bet ją labai greitai užgesino L.Messi.

Po keturių minučių argentiniečio pradėta ataka baigėsi Jordi Albos perdavimu į baudos aikštelę, P.Coutinho ir Luisas Suarezas meistriškai praleido kamuolį, o atskubėjęs L.Messi puikiu smūgiu trečią kartą nuginklavo Hugo Llorisą.

66-ąją minutę Erikas Lamela vėl sumažino deficitą iki įvarčio, tačiau iškovoti pirmojo taško turnyre anglai nepajėgė, o paskutinę dvikovos minutę tašką padėjo L.Messi.

Tai buvo antroji „Barcos“ pergalė šiemetinėje kampanijoje. Kitame B grupės mače Milano „Inter“ svečiuose žaisdamas su „PSV Eindhoven“ pirmas praleido įvartį, bet galiausiai sugebėjo išplėšti pergalę 2:1.

Intriguojantis mačas vyko ir Neapolyje, kur vietos „Napoli“ priėmė Čempionų lygos finalininką „Liverpool“ klubą.

Atrodė, kad dvikova baigsis be įvarčių, bet 90-ąją minutę iššovė ir italus į C grupės viršūnę ištempė Lorenzo Insigne.

A grupė

Madrido „Atletico“ – „Brugge“ 3:1
28' [1:0] Antoine'as Griezmannas
39' [1:1] Arnaut Groeneveldas
67' [2:1] Antoine'as Griezmannas
90' [3:1] Koke

Dortmundo „Borussia“ – „Monaco“ 3:0
51' [1:0] Jacobas-Bruunas Larsenas
72' [2:0] Alcaceras Paco
90' [3:0] Marco Reusas

„PSV Eindhoven“ – Milano „Inter“ 1:2
27' [1:0] Pablo Rosario
44' [1:1] Radja Nainggolanas
60' [1:2] Mauro Icardi

Londono „Tottenham Hotspur“ – „Barcelona“ 2:4
2' [0:1] Philippe'as Coutinho
28' [0:2] Ivanas Rakitičius
52' [1:2] Harry Kane'as
56' [1:3] Lionelis Messi
66' [2:3] Erikas Lamela
90' [2:4] Lionelis Messi

„Napoli“ – „Liverpool“ 1:0
90' [1:0] Lorenzo Insigne

„Porto“ – Stambulo „Galatasaray“ 1:0
49' [1:0] Moussa Marega