Čempionų lyga: lygiosios Baltarusijoje ir penktoji „Zenit“ pergalė

Antradienį vakare po pertraukos sugrįžo UEFA Čempionų lyga. Pirmi du susitikimai buvo žaidžiami Baltarusijoje ir Rusijoje.
„Zenit“
„Zenit“ – vienintelė dar neįveikta ČL komanda / „Scanpix“ nuotr.

Barysavo BATE savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Lėverkuzeno „Bayer“. Vokiečiai dominavo aikštėje beveik viso mačo metu, tačiau dvikova pasibaigė taikiai 1:1.

2-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Michailas Gordejčukas, tačiau „vaistininkai“ iš karto perėmė iniciatyvą ir kūrė vieną progą po kitos.  Išlyginamąjį įvartį vokiečiai išmušė 68-ąją minutę, kai pasižymėjo Admiras Mehmedi.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo pirmąją vietą H grupėje užsitikrinusi Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Andre Villa-Boaso auklėtiniai 2:0 pranoko „Valencia“, kuri dėl kelialapio į kitą etapą dar turės pakovoti.

Sankt Peterburgo klubas ir toliau išlieka vieninteliu šiemetinėje kampanijoje, kuris sugebėjo laimėti visus žaistus mačus – jau penkis.

BATE – „Bayer“ 1:1
2' [1:0] M.Gordejčukas
38' [1:1] A.Mehmedi

„Zenit“ – „Valencia“ 2:0
15' [1:0] O.Šatovas
74' [2:0] A.Dziuba
80' R.Vezo („Valencia“) pašalintas iš aikštės