2012 11 21 /21:26

Čempionų lyga: „Malaga“ ir „Zenit“ išsiskyrė taikiai, tad rusams turnyras beveik baigtas

Ispanijos klubas „Malaga“ trečiadienio vakarą galutinai užsitikrino vietą atkrintamosiose UEFA Čempionų lygos varžybose, o Sankt Peterburgo „Zenit“ į kitą etapą patekti gali tik per stebuklą.
„Malaga“ futbolininkai – kitame etape
„Malaga“ futbolininkai – kitame etape / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Andalūzai išvykoje 2:2 (2:0) sužaidė su Rusijos klubu ir beveik užsitikrino pirmą vietą grupėje. Ispanijos ekipa Čempionų lygoje dar nėra pralaimėjusi nė karto ir turi 11 taškų, o antroje vietoje žengiantis „Milan“ – tik penkis.

Italijos klubas trečiadienio vakarą rungtyniaus su Briuselio „Anderlecht“, o paskutinėse turo rungtynėse – su „Malaga“. Tik pergalė abiejose rungtynėse italams leistų pakilti į pirmą vietą C grupėje.

Šiose rungtynėse svečius į priekį per dvi minutes išvedė įvarčius pelnę Diego Buonanotte (8 min.) ir Seba Fernandezas (9 min.), o antrame kėlinyje rezultatą sušvelnino Danny, pasižymėjęs 49 min.

Jau atrodė, kad andalūzai švęs ketvirtąją pergalę, tačiau „Zenit“ futbolininkas Viktoras Faizulinas pačioje mačo pabaigoje rezultatą išlygino.

Vis dėlto rusai į kitą etapą patekti galimybių turi labai mažai. Jiems reikia, kad trečiadienį Briuselio „Anderlecht“ įveiktų „Milan“. Kitame ture jie patys turėtų nugalėti italus ir tikėtis, kad „Malaga“ įveiks „Anderlecht“.

Pirmame šių ekipų susitikime Ispanijoje pergalę šventė „Malaga“ – 3:0.