2011 09 27 /2011 09 28

Čempionų lyga: „Manchester United“ paskutinę minutę išvengė „Basel“ pažeminimo

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaistos pirmosios aštuonerios antrojo turo rungtynės. Staigmeną pateikė „Basel“ vienuolikė, kuri tik po paskutinę minutę praleisto įvarčio svečiuose nenugalėjo tituluotojo „Manchester United“ klubo.
„Manchester United“ sužaidė lygiosiomis.
„Manchester United“ sužaidė lygiosiomis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ashley Youngo įvartis paskutinę minutę išgelbėjo praėjusio sezono turnyro vicečempioną „Manchester United“ klubą nuo pralaimėjimo namie prieš kuklią „Basel“ ekipą. Įspūdingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Mančesterio vienuolikė sėkmingai pradėjo mačą ir dėl 16 bei 17 minutėmis Danny Welbecko pelnytų įvarčių įgijo saugų pranašumą.

Nepaisant to, šveicarai nepasidavė ir po pertraukos pasinaudojo vangiu Anglijos čempionų žaidimu: iš pradžių pirmasis prie Davido De Gea atmušto kamuolio prišoko ir į tinklą jį pasiuntė Fabianas Frei'us, o dar po kelių minučių galva rezultatą išlygino Alexanderis Frei'us.

Negana to, 76 minutę svečiai sensacingai įsiveržė į priekį: Antonio Valencia baudos aikštelėje prasižengė prieš Marco Strellerį, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo A.Frei'us.

Visgi „Manchester United“ išvengė skambaus antausio: paskutinę pagrindinio laiko minutę A.Youngas galva išplėšė lygiąsias.

Atsibudę „Manchester United“ turėjo galimybių ir laimėti susitikimą, tačiau jų neišnaudojo.

D.Šemberas nežaidė, CSKA pralaimėjo

Svarbią pergalę iškovojo Milano „Inter“ klubas, išvykoje 3:2 nugalėjęs Maskvos CSKA.

Rusijos ekipai atstovaujantis lietuvis Deividas Šemberas liko ant atsarginių suolelio.

Tai buvo antroji naujojo Italijos komandos trenerio Claudio Ranieri pergalė iš eilės – savaitgalį buvo įveikta „Bologna“.

„Inter“ į priekį išsiveržė 6 minutę, kai iš arti pasižymėjo gynėjas Lucio. Netrukus persvarą po Yuto Nagatomo perdavimo padvigubino Giampaolo Pazzini ir atrodė, kad svečiams didesnių problemų nekils.

Tačiau prieš pat didžiąją pertrauką Alanas Dzagoevas įspūdingu baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, o 77 minutę Vagneris Love'as atstatė pusiausvyrą.

Visgi to nepakako: Mauro Zarate įvartis lėmė pirmą „Inter“ pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

A grupė:

Miuncheno „Bayern“ 2:0 „Manchester City“
38' [1:0] M.Gomezas
45' [2:0] M.Gomezas

„Napoli“ 2:0 „Villarreal“
14' [1:0] M.Hamšikas
17' [2:0] E.Cavani (iš 11 m. baudinio)

B grupė:

„Trabzonspor“ 1:1 „Lille“
31' [0:1] M.Sow
75' [1:1] G.Colmanas (iš 11 m. baudinio)

Maskvos CSKA 2:3 Milano „Inter“
6' [0:1] Lucio
23' [0:2] G.Pazzini
45' [1:2] A.Dzagoevas
77' [2:2] V.Love'as
79' [2:3] M.Zarate

C grupė:

„Manchester United“ 3:3 „Basel“
16' [1:0] D.Welbeckas
17' [2:0] D.Welbeckas
58' [2:1] F.Frei'us
60' [2:2] A.Frei'us
76' [2:3] A.Frei'us (iš 11 m. baudinio)
90' [3:3] A.Youngas

Galačio „Otelul“ 0:1 Lisabonos „Benfica“
41' [0:1] B.Cesaras