Čempionų lyga: G.Mažeika skyrė du baudinius, PSG dominavo namuose, skaudžiai krito „Chelsea“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios rungtynės. Daugumos mūsų šalies futbolo gerbėjų akys krypo į Mančesterį, kur rungtynėms vadovavo teisėjų brigada iš Lietuvos.
Gediminas Mažeika
Gediminas Mažeika / „Scanpix“ nuotr.

A grupė

Gediminui Mažeikai ir jo pagalbininkams rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Benfica“ nebuvo lengvos. Nors J.Mourinho auklėtiniai ir nugalėjo 2:0, lietuvis du kartus parodė ir į 11 metrų žymą.

Įvarčius „raudoniesiems velniams“ pelnė Daley'us Blindas (nuo 11 metrų žymos) ir į savo vartus įsimušęs Mile'as Svilaras. 11 metrų baudinio 15-ąją minutę nerealizavo Anthony Martialis.

Geltonas korteles G.Mažeika parodė „Benfica“ žaidėjams Rubenui Diasui, Aduardo Salvio ir Andreui Samariui ir „Man United“ atstovams Ericui Bailly bei Jesse Lingardui.

Kitose A grupės rungtynėse Maskvos CSKA išvykoje 2:1 pranoko „Basel“ ekipą. Nugalėtojams įvarčius mušė Alanas Dzagoevas (65 min.) ir Pontusas Wernbloomas (79 min.). Į priekį pralaimėjusią ekipą buvo išvedęs Luca Zuffi (32 min.).

A grupės lentelė
1. Manchester United 10:1 12
2. Basel 8:5 6
3. CSKA 5:8 6
4. Benfica 1:10 0

B grupė

Miuncheno „Bayern“ sunkiai, bet 2:1 išvykoje įveikė Glazgo „Celtic“ ekipą. Iš pradžių vokiečius 22-ąją minutę į priekį išvedė Kingsley'us Comanas, tačiau 74-ąją minutę rezultatą išlygino Callumas McGregoras. Pergalingą įvartį į škotų vartus 77-ąją minutę pasiuntė Javieras Martinezas.

„Paris Saint-Germain“ net 5:0 sudorojo „Anderlecht“. Tris įvarčius sukalė Layvinas Kurzawa (52, 72 ir 78 minutėmis), po vieną pridėjo Marco Verratti (30 min.) ir Neymaras (45 min.).

B grupės lentelė
1. Paris Saint-Germain 17:0 12
2. Bayern 8:4 9
3. Celtic 4:10 3
4. Anderlecht 0:15 0

C grupė

Madrido „Atletico“ nesugebėjo įveikti „Qarabag“ komandos iš Azerbaidžano. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Madride vykusiose rungtynėse iš pradžių pasižymėjo svečiai, kai kamuolį 40-ąją minutę į vartus pasiuntė Michaelis, o 56-ąją minutę rezultatą lygino Thomasas.

Triuškinantį pralaimėjimą patyrė Anglijos čempionas Londono „Chelsea“. „Aristokratai“ išvykoje net 0:3 nusileido „Roma“ komandai. Du įvarčius pelnė Stephanas El Shaarawy (1 ir 36 min.), vieną pridėjo Diego Perotti (63 min.).

C grupės lentelė
1. Roma 8:4 8
2. Chelsea 11:7 7
3. Athletic 2:3 3
4. Quarabag 2:9 2

D grupė

„Barcelona“ Graikijoje 0:0 sužaidė su Pirėjo „Olympiakos“, kuriam tai buvo pirmasis taškas, o Lisabonos „Sporting“ klubas – 1:1 su Turino „Juventus“ klubu. Jau 20-ąją minutę Portugalijos ekipą į priekį išvedė Bruno Cesaras, o rezultatą 79-ąją minutę išlygino Gonzalo Higuainas.