Čempionų lyga: nelengva „Bayern“ pergalė Maskvoje ir dar viena „Šachtar“ staigmena

Rungtynėmis Maskvoje ir Kijeve prasidėjo UEFA Čempionų lygos antrasis turas.
Miuncheno „Bayern“ futbolininkų džiaugsmas
Miuncheno „Bayern“ futbolininkų džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

Rusijos sostinėje Maskvos „Lokomotiv“ klubas tik po permainingos kovos 1:2 nusileido nugalėtojo titulą ginančiam Miuncheno „Bayern“ klubui.

Pirmajame ture net keturiais įvarčiais pajėgią Madrido „Atletico“ komandą pavaišinęs bavarų klubas įvarčių sąskaitą Maskvoje atsidarė anksti, kai sužaidus 13 minučių smūgiu galva iš arti vartininką nuginklavo Leonas Goretzka.

„Lokomotiv“ sugebėjo išlyginti rezultatą 70-ąją minutę – Manuelį Neuerį ant žemės paguldė ir įvartį pelnė Aleksejus Mirančiukas.

Vis dėlto „Bayern“ išnešė sveiką kailį po 79-ąją minutę atlikto labai gražaus Joshua Kimmicho tolimo smūgio.

„Bayern“ po dvejų rungtynių turi 6 taškus, o „Lokomotiv“ – 1.

Kitose rungtynėse Ukrainoje Donecko „Šachtar“ be įvarčių 0:0 sužaidė su Milano „Inter“.

Tai jau antras netikėtas „šachtininkų“ rezultatas šį sezoną – prieš savaitę jie svečiuose netikėtai 3:2 perlaužė karališkąjį Madrido „Real“ klubą ir dabar turi jau 4 taškus.

Savo ruožtu „Inter“ per du turus surinko tik 2 taškus, nes pirmajame ture nesugebėjo palaužti ir Menchengladbacho „Borussia“ komandos (2:2).

Antradienį Čempionų lygoje bus sužaisti dar šeši susitikimai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas