2018 12 12 /2018 12 13

Čempionų lyga: paskutinis laimingasis „Lyon“ ir grandų sensacingi pralaimėjimai

Trečiadienio vakarą baigėsi UEFA Čempionų lygos grupių varžybų etapas. Paskutine komanda, įšokusia į atkrintamųjų traukinį, tapo „Lyon“ iš Prancūzijos.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Prancūzijos klubas lygiosiomis 1:1 svečiuose sugebėjo sužaisti su Donecko „Šachtar“, nors buvo priverstas vytis savo priešininkus.

Liono klubas – vienas iš penkių, šio sezono kampanijoje dar nepatyręs pralaimėjimo.

Kijeve vykusiose rungtynėse Ukrainos klubą galėjo išgelbėti tik pergalė, o po Junioro Moraeso įvarčio (22 min.) „Šachtar“ ir pirmavo, bet po pertraukos puikiu smūgiu rezultatą išlygino ir kelialapį savo komandai į aštuntfinalį padovanojo „Lyon“ kapitonas Nabilas Fekiras – 1:1.

Pergalių paskutiniame ture nesugebėjo iškovoti H grupėje žaidę Europos futbolo grandai. „Manchester United“ 1:2 svečiuose nusileido „Valencia“ ekipai, o Turino „Juventus“ tokiu pačiu rezultatu krito Šveicarijoje prieš kuklų Berno „Young Boys“.

Abi šios ekipos vietas aštuntfinalyje buvo užsitikrinę jau prieš paskutinį turą.

Kaip reikiant pavargti turėjo ir Miuncheno „Bayern“ bei „Manchester City“.

Bavarijos klubas, viešėdamas Amsterdame, buvo priverstas vytis savo priešininkus, bet galiausiai su vietos „Ajax“ išsiskyrė taikiai – 3:3.

„Man City“ namuose pirmas praleido įvartį, bet galiausiai Leroy'aus Sane taiklių smūgių dėka 2:1 pranoko „Hoffenheim“.

E grupė

Amsterdamo „Ajax“ – Miuncheno „Bayern“ 3:3
13' [0:1] Robertas Lewandowskis
61' [1:1] Dušanas Tadičius
81' [2:1] Dušanas Tadičius (11 m)
86' [2:2] Robertas Lewandowskis
90' [2:3] Kingsley Comanas
90' [3:3] Nicolas Tagliafico
67' Maximilianas Woberas („Ajax“) raudona kortelė
75' Thomasas Mulleris („Bayern“) raudona kortelė

Lisabonos „Benfica“ – Atėnų AEK 1:0
88' [1:0] Alexas Grimaldo
87' Konstantinos Galanopoulos (AEK) raudona kortelė

„Manchester City“ – „Hoffenheim“ 2:1
16' [0:1] Andrejas Kramaričius (11m)
45' [1:1] Leroy'us Sane
61' [2:1] Leroy'us Sane

Donecko „Šachtar“ – „Lyon“ 1:1
22' [1:0] Junioras Moraesas
65' [1:1] Nabilas Fekiras

„Valencia“ – „Manchester United“ 2:1
17' [1:0] Carlosas Soleras
47' [2:0] Philas Jonesas (į savus vartus)
87' [2:1] Marcusas Rashfordas

Berno „Young Boys“ – Turino „Juventus“ 2:1
30' [1:0] Guillaume Hoarau (11 m)
68' [2:0] Guillaume Hoarau
80' [2:1] Paulo Dybala