Čempionų lyga: „Real“ be Cristiano Ronaldo neperkando Joe Harto triukų

Pirmosiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse antradienį užfiksuotos „Manchester City“ ir Madrido „Real“ ekipų lygiosios 0:0. Ispanijos klubui šiose rungtynėse nepadėjo puolėjas Cristiano Ronaldo. Finalo dalyvis spręsis atsakomosiose rungtynėse Madride.
Joe Hartas ir Pepe
Joe Hartas ir Pepe / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ – Madrido „Real“ 0:0

Prieš rungtynes buvo pranešta, kad Madrido „Real“ šiose rungtynėse nepadės Cristiano Ronaldo. Portugalas dar praėjusią savaitę patyrė traumą ir nėra pasirengęs žaisti.

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi lygiai, tačiau antrojo kėlinio antroje pusėje Madrido futbolininkai pradėjo rimtai spausti Čempionų lygos pusfinalio debiutantus. Visgi smūgių krušą atlaikė „Manchester City“ vartininkas Joe Hartas.

Nuo pat rungtynių pradžios Garethas Bale's ir Lucas Vázquezas bandė spausti „Manchester City“ gynėjus, bet šie jautėsi vis užtikrinčiau. Per pirmas 15 minučių nei viena komanda nesmūgiavo vartų link.

24 minutę pirmąją rungtynių geltoną kortelę gavo Pepe. Jis neleistinai stabdė Keviną de Bruyne'ą.

27-ąją minutę pirmą smūgį vartų link atliko Mančesterio ekipos futbolininkas Nicolas Otamendi.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Manchester City“ neteko traumą patyrusio Davido Silvos. Jį pakeitė vos 19-os Kelechi Iheanacho.

Sužaidus 70 minučių Mančesterio ekipos puolėjas Sergio Aguero kamuolį buvo palietęs vos 19 kartų. Vienu kartu daugiau nei vartininkas Joe Hartas.

„Scanpix“ nuotr./Sergio Aguero

72-ąją minutę Jese galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. Tai buvo pavojingiausias rungtynių smūgis.

Vos už kelių minučių stiprų smūgį kairiojo vartų kampo link pasiuntė Garethas Bale'as. Madrido klubas spaudė šeimininkus.

77-ąją minutę Raheemas Sterlingas pakeitė Jesusą Navasą.

79-ąją minutę Casemiro po kampinio smūgiavo galva. Joe Hartas pademonstravo puikią reakciją ir koja atrėmė smūgį.

82-ąją minutę Fernando neleistinai stabdė Marcelo ir teisėjas paskyrė laisvą smūgį. G.Bale'as nepramušė apsauginės žaidėjų sienelės.

Rungtynių pabaigoje dar vieną neįtikėtiną progą turėjo Madrido gynėjas Pepe. Po kampinio jis vienas iššoko prieš J.Hartą ir iš 4 metrų mušė netrukdomas, tačiau pataikė į smūgiui atstatytą Mančesterio vartininko krūtinę.

„Scanpix“ nuotr./Garethas Bale'as

Mančesterio klubui tai istorinės rungtynės. Iki šiol „Manchester City“ nebuvo patekęs į Čempionų lygos pusfinalį.

Vienas Mančesterio ekipos lyderių Yaya Toure yra patyręs šlaunies traumą ir greičiausiai negalės išbėgti į aikštę ir po savaitės vyksiančiame atsakomajame mače, tad aikštės viduryje „Manchester City“ saugų duetą sudaro Fernando ir Fernandinho.

Atsakomosios rungtynės gegužės 4 dieną vyks Madride.

Kitame Čempionų lygos pusfinalyje susitinka Madrido „Atletico“ ir Miuncheno „Bayern“.