2013 04 03 /23:27

Čempionų lyga: „Real“ 3:0 palaužė „Galatasaray“, „Malaga“ ir „Borussia“ sužaidė lygiosiomis

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje baigėsi dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės. Abejos vyko Ispanijoje. Madrido „Real“ 3:0 (2:0) palaužė Stambulo „Galatasaray“ ekipą, o „Malaga“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis Dortmundo „Borussia“.
Gonzalo Higuainas pelnė trečiąjį komandos įvartį
Gonzalo Higuainas pelnė trečiąjį komandos įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sužinokite karščiausias sporto naujienas pirmieji – „Facebook“ gerbėjų grupė.

Rungtynės Madride prasidėjo „Real“ klubo spaudimu. Karališkasis klubas kūrėsi vieną progą po kitos prie varžovų vartų. „Santiago Bernabeu“ tribūnos kilo į viršų jau 9 minutę, kuomet po puikaus Mesuto Ozilo perdavimo Nestorą Muslerą nuginklavo rezultatyviausias turnyro žaidėjas Cristiano Ronaldo.

Praėjus trečdaliui valandos Karimas Benzema smūgiu iš arti rezultatą padvigubino, o antrojo kėlinio pabaigoje varžovų triuškinimą baigė po keitimo pasirodęs Gonzalo Higuainas.

Didier Drogba, Wesley Sneijderio ir Burako Yilmazo kompanija atsakė keliais nepavojingais šūviais iš toli, o arčiausiai tikslo buvo Emmanuelis Eboue, kurio bandymą atrėmė Ikero Casillaso vietą sėkmingai užėmęs Diego Lopezas.

„Malaga“ – „Borussia“ dvikovoje netrūko nei greitos kovos, nei pavojingų progų, tačiau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias, tad viskas spręsis atsakomoje dvikovoje Vokietijoje ateinantį antradienį.

Madrido „Real“ – Stambulo „Galatasaray“ 3:0

9' [1 – 0] C. Ronaldo

29' [2 – 0] K. Benzema

73' [3 – 0] G. Higuainas

2 įvartis:

Antrasis kėlinys

​90 min. Rungtynės baigėsi įtikinama šeimininkų pergale, kurie žengė didelį žingsnį link pusfinalio etapo.

A.Di Maria paliko aikštelę, vietoje jo J.Mourinho išleido Pepe.

​81 min. D. Lopezą iš toli pamėgino užklupti D. Drogba. Nesėkmingai.

M.Ozilą pakeitė L.Modričius („Real“), o ​U.Bulutas keitė H.Altintopą („Galatasaray“).

​73 min. G.Higuainas ir 3:0!!! Puikus X.Alonso perdavimas ir argentiniečio, kuris pasirodė po keitimo, įvartis galva.

Aikštelę paliko K.Benzema. Jį pakeitė G.Higuainas.

60 min. A.Di Maria turėjo puikią galimybę pasižymėti, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs argentinietis smūgiavo per silpnai.

58 min. Antrąjį kartą pasižymėti siekė C.Ronaldo, tačiau jo šūvį vartininkas atrėmė.

55 min. „Galatasaray“ siuntė perdavimus į baudos aikštelę esantiems puolėjams, tačiau per pirmąsias dešimt kėlinio minučių nieko pavojingo svečiai nesukūrė.

Po pertraukos „Galatasaray“ ekipoje įvyko vienas keitimas: W.Sneijderį pakeitė G.Zanas.

Pirmasis kėlinys

43 min. D.Lopezas gelbėjo „Real“ komandą nuo pirmojo įvarčio, kai E.Eboue sukūrė bene pačią didžiausią grėsmę prie varžovų vartų.

40 min. Baudos smūgis prie „Galatasaray“ vartų po pražangos prieš K.Benzema. Vartininką bandė pergudrauti C.Ronaldo, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų.

​29 min. ĮVARTIS. Ketvirtuoju įvarčiu savo sąskaitą Čempionų lygoje papildė K.Benzema. Kol varžovai stebėjo C.Ronaldo ir kovojo dėl kamuolio po aukšto perdavimo, Benzema ramiai jį susistabdė ir pasiuntė į vartus bei padvigubino „Real“ pranašumą – 2:0.

25 min. Puikus D.Drogba bandymas iš toli, tačiau vartininkas kumščiais atrėmė stiprų smūgį.

18 min. Pavojingu šūviu pasižymėjo M.Ozilas, tačiau vartininkas atlaikė šį smūgį.

14 min. Po praleisto įvarčio svečiai nepasimetė. „Real“ vartininko budrumą stipriais ir klastingais smūgiais pabandė patikrinti W.Sneijderis ir D.Drogba. Iš toli savo laimę pabandė ir H.Altintopas.

9 min. ĮVARTIS. Pirmasis šansas, pirmasis įvartis. Po M.Ozilo perdavimo pasižymėjo ir savo komandą į priekį išvedė Cristiano Ronaldo. 9 mačai – 9 įvarčiai. Tokia C.Ronaldo statistika Čempionų lygoje.

5 min. „Real“ spaudė varžovus nuo pat pirmųjų minučių, tačiau rimtesnių pavojų prie vartų nekilo.

***

Komandų sudėtys

„Real“: Diego Lopez, Alvaro Arbeloa, Raphael Varane, Sergio Ramos, Fabio Coentrao, Sami Khedira, Xabi Alonso, Angel Di Maria, Mesut Ozil, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.

„Galatasaray“: Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Semih Kaya, Dany Nounkeu, Albert Riera, Felipe Melo, Hamit Altintop, Selcuk Inan, Wesley Sneijder, Didier Drogba, Burak Yilmaz.

Teisėjas: Svein Oddvar Moen (Norvegija).

„Malaga“ – Dortmundo „Borussia“ 0:0

Antrasis kėlinys

47 min. „Borussia“ žaidėjai ir toliau švaistė vieną progą po kitos: R. Lewandowski pataikė į virpstą.

45 min. Pirmo kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė atakomis ir smūgiais, tačiau abiejų komandų vartai ir toliau buvo nepramušami. Po pirmo kėlinio be įvarčių – 0:0.

25 min. Vokietijos čempionai kėlė tikrą šurmulį: netoli tikslo buvo M. Goetze, vėliau Marco Reusas.

14 min. Puikią progą turėjo, tačiau jos neišnaudojo M. Goetze – Willy vėl patikimai saugo savo vartus.

7 min. Pirmą kartą priverstas pasidarbuoti „Malagos“ vartininkas Willy. Tiesa, Mario Goetze smūgis buvo netikslus, kaip ir Javiero Saviolos, kuris savo laimę pabandė po kelių minučių.

„Malaga“: Willy, Jesus Gamez, Martin Demichelis, Weligton, Vitorino Antunes, Jeremy Toulalan, Ignacio Camacho, Joaquin, Julio Baptista, Isco, Roque Santa Cruz.

„Borussia“: Roman Weidenfeller, Lukasz Piszczek, Neven Subotič, Felipe Santana, Marcel Schmelzer, Sven Bender, Ilkay Gundogan, Kevin Grosskreutz, Mario Goetze, Marco Reus, Robert Lewandowski.

Teisėjas: Jonas Eriksson (Švedija).

Atsakomosios akistatos vyks jau kitą savaitę – balandžio 9 d.

Pusfinalio burtų ceremonija vyks balandžio 12 dieną.

2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 25 dieną Vemblio stadione Londone (Anglija).