2017 09 26 /23:59

Čempionų lyga: „Real“ pagaliau nutraukė nepalankią seriją Dortmunde

Antradienio vakarą aštuoniais mačais prasidėjo UEFA Čempionų lygos antrasis turas. Titulą ginantis Madrido „Real“ klubas pirmą kartą istorijoje sugebėjo laimėti Dortmunde. Vokietijos čempionato lyderė „Borussia“ savo aikštėje kapituliavo 1:3.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Abi komandos H grupės dvikovą pradėjo labai atviru žaidimu ir prie varžovų vartų sukūrė ne vieną pavojingą išpuolį, bet sėkmė pirmiesiems nusišypsojo svečiams.

18-ąją minutę po Dani Carvajalo perdavimo iš dešiniojo krašto Garethas Bale'as nenuleisdamas kamuolio ant žemės kaire koja išvedė „Real“ į priekį.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui, savo sąskaitą atidarė Cristiano Ronaldo ir persvarą padvigubino, bet labai greitai Pierre'as-Emerickas Aubameyangas grąžino intrigą.

Ir visgi šis vakaras priklausė Ispanijos čempionams. 79-ąją minutę Cristiano Ronaldo spurtas baigėsi ketvirtuoju portugalo įvarčiu šį sezoną ir „Real“ pirmą kartą istorijoje išsivežė pergalę iš Dortmundo.

Vokietijos klubui ši nesėkmė yra ypač skaudi. Norint patekti į aštuntfinalį, „Borussia“ futbolininkams dabar jau kaip reikiant teks paplušėti, kadangi pirmą mačą jie tokiu pačiu rezultatu Londone pralaimėjo „Tottenham Hotspur“ ekipai.

Anglijos komanda taip pat įsirašė antrąją pergalę, Harry Kane'o „hat trick'o“ dėka 3:0 svečiuose pranokusi Nikosijos APOEL.

Tris įvarčius antradienio vakarą įmušė ir „Sevilla“ atstovas Wissamas Ben Yedderas, 3:0 padėjęs įveikti „Maribor“ ekipą iš Slovėnijos.

Kitame E grupės mače Maskvos „Spartak“ savo aikštėje atsilaikė prieš „Liverpool“ – 1:1. Prieš šį mačą Rusijos čempiono gerbėjai pagrindinėje tribūnoje iškėlė įspūdingo dydžio plakatą.

Rungtynių rezultatai:

E grupė

Maskvos „Spartak“ – „Liverpool“ 1:1
23' [1:0] Fernando
31' [1:1] Philippe Coutinho

„Sevilla“ – „Maribor“ 3:0
27' [1:0] Wissamas Ben Yedderas
38' [2:0] Wissamas Ben Yedderas
83' [3:0] Wissamas Ben Yedderas (11 m)

„Manchester City“ – Donecko „Šachtar“ 2:0
48' [1:0] Kevinas De Bruyne
90' [2:0] Raheemas Sterlingas

„Napoli“ – Roterdamo „Feyenoord“ 3:1
7' [1:0] Lorenzo Insigne
49' [2:0] Driesas Mertensas
70' [3:0] Jose Callejonas
90' [3:1] Sofyanas Amrabatas

Stambulo „Bešiktaš“ – „RB Leipzig“ 2:0
11' [1:0] Ryanas Babelis
43' [2:0] Talisca

„Monaco“ – „Porto“ 0:3
31' [0:1] Vincentas Aboubakaras
69' [0:2] Vincentas Aboubakaras
89' [0:3] Miguelis Layunas

Dortmundo „Borussia“ – Madrido „Real“ 1:3
18' [0:1] Garethas Bale'as
49' [0:2] Cristiano Ronaldo
54' [1:2] Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
79' [1:3] Cristiano Ronaldo

Nikosijos APOEL – Londono „Tottenham Hotspur“ 0:3
39' [0:1] Harry Kane'as
62' [0:2] Harry Kane'as
67' [0:3] Harry Kane'as