Čempionų lyga: Stankevičius atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Sampdoria“ pralaimėjo Brėmene (video)

Pergales „Sampdoria“ ir „Livorno“ klubai šventė be lietuvių pagalbos – M.Stankevičius (nuotr.) nežaidė dėl diskvalifikacijos, o T.Danilevičius aikštelėje nepasirodė trenerio sprendimu
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / M.Stankevičius žaidė nuo 68-os minutės.
0

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios 2010–2011 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtojo kvalifikacinio etapo pirmosios rungtynės.

Nesėkmę svečiuose patyrė Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ (Italija) vienuolikė. Ji rezultatu 1:3 (0:0) nusileido Brėmeno „Werder“ (Vokietija) futbolininkams.

Lietuvis žaidė nuo 68-os minutės, kai pakeitė Franco Semioli, ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie vienintelio „Sampdoria“ įvarčio, suteikiančio vilties atsakomajame mače dar pakovoti dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą.

Po geriausio Lietuvos futbolininko perdavimo galva kamuolį į vartus jau paskutinę pagrindinio laiko minutę pasiuntė Giampaolo Pazzini (90 min.).

Po įvartį į svečių, kurie nuo 66-os minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Stefano Lucchini, vartus įmušė Vlemensas Fritzas (51 min.), Torstenas Fingsas (67 min. iš 11 m baudinio) bei Claudio Pizarro (69 min.).