Čempionų lygoje – „Barcelona“ įvarčių fiesta ir minimali „Manchester United“ pergalė

Barselonos futbolinnkai pasiekė lengvą pergalę.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Barselonos futbolinnkai pasiekė lengvą pergalę.
0

UEFA Čempionų lygoje antradienį į kovą stojo dar keturios šio sezono trofėjaus siekiančios Europos komandos. Geriausiu pasaulio klubu vadinama „Barcelona“ šį vakarą nusipelnė tokio vardo. Ispanijos čempionai namuose net 5:1 sutriuškino svečius iš Ukrainos „Šachtar“, o „Man United“ išvykoje 1:0 palaužė „Chelsea“.

Daugiau dėmesio šį kartą ko gero sulaukė mačas tarp Londono „Chelsea” ir „Man Utd” ekipų, kurį geriau pradėjo „mėlynieji”, nes jie pabandė spausti varžovus ir turėjo kelias progas pasižymėti.

Vis tik „United” sėkmingai apsigynė ir 24-ą minutę po puikaus Ryano Giggso perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė „raudonųjų velnių” ekipos puolėjas Wayne'as Rooney.

Po praleisto įvarčio šeimininkai rankų nenuleido ir bandė pradėti varžovų vartų šturmą, tačiau svečiai gan ilgai iniciatyvos visiškai savo priešininkams neatidavė ir kartas nuo karto gan ilgai užsibūdavo jų aikštės pusėje.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Chelsea” puolėjas Fernando Torresas pataikė į virpstą, o atšokusį kamuolį į vartus mušęs Frankas Lampardas pataikė į ant vartų linijos stovėjusį gynėją Patrice'ą Evrą.

Antrame susitikimo kėlinyje „Chelsea” pabandė iškarto imtis iniciatyvos ir spausti varžovus, o pastarieji rengė pavojingas kontratakas, kurių metu pasižymėti progų turėjo Javieras Hernandezas.

Iki susitikimo pabaigos rezultatas nepasikeitė, nors „Chelsea” turėjo kelias galimybes įmušti, tačiau „Man Utd” vartininkas Edwinas van der Saaras gelbėjo savo komandą ir „raudonieji” šventė pergalę.

Kur kas lengviau rungtynės klostėsi „Barcelona“ futbolininkams. Jų pranašumas didėjo kone geometrine progresija, po kartą pasižymėjo Iniesta, Alvesas, Pique, Keita ir Xavi.

Atsakomosios rungtynės balandžio 12-ą dieną vyks Donecke ir Mančesteryje.

Švieslentė

„Barcelona“ 5 1 Donetsko „Šachtar“
2' [1:0] A.Iniesta
34' [2:0] D.Alves
53' [3:0] G.Pique
60' [4:1] S.Keita
86' [5:1] Xavi
59' [3:1] Y.Rakitskiy