Čempionų lygoje – „Bayern“ ir „Inter“ pralaimėjimai paskutinėmis minutėmis

Nerezultatyvus trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygoje, kur sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Abi pergales šventė namuose žaidusios ekipos, o pergalingi įvarčiai krito paskutinėmis susitikimų minutėmis.
Andre Ayew įvartis
Andre Ayew įvartis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas. Vokiečiai išvykoje 0:1 nusileido „Basel“ futbolininkams. Šveicarai išsigelbėjo 86 minutę, kai įvartį pelnė Valentinas Stockeris.

Primename, jog būtent „Basel“ eliminavo „Manchester United“ ekipą grupių etape.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse „Marseille“ jau per teisėjo pridėtą laiką pasiuntė kamuolį į Milano „Inter“ vartus ir šventė pergalę namuose. 92 minutę pasižymėjo Andre Ayew.

Tai reiškia, kad krizė Italijos čempionų stovykloje tęsiasi. „Inter“ įvairiuose turnyruose pralaimėjo net šešias iš paskutinių septynių rungtynių, o ir tose vienintelėse pasiektos buvo tik lygiosios.

Ypač košmariškos buvo pastarosios savaitės, kuomet „Inter“ per dabar jau keturis mačus praleido 9 įvarčius ir nepelnė nė vieno.

Tuo tarpu „Marseille“ vienuolikė įvairiuose turnyruose nepralaimi jau 14 rungtynių iš eilės.

Atsakomosios rungtynės Vokietijoje ir Italijoje bus žaidžiamos kovo 13 dieną.

2011-2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos finalinis mačas gegužės 19 dieną įvyks Miunchene (Vokietija).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas