Čempionų lygoje – fantastiški „Chelsea“ ir „Borussia“ sugrįžimai

Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši ketvirtojo turo susitikimai. Įspūdingiausia akistata vyko Londono „Stamford Bridge“ stadione, kur vietos „Chelsea“ susitiko su Amsterdamo „Ajax“.
„Chelsea“ – „Ajax“ rungtynės
„Chelsea“ – „Ajax“ rungtynės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš dvi savaites Amsterdame „Chelsea“ buvo laimėjęs 1:0, tad Nyderlandų čempionai siekė revanšo.

Arti jo svečiai ir buvo. Įpusėjus antram kėliniui, „Ajax“ pirmavo 4:1 ir užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, tačiau viskas apsivertė 69-ąją dvikovos minutę.

„Ajax“ vis dar pirmaujant dviem įvarčiais, svečiai vienos atakos metu prarado abu po antrą geltoną kortelę gavusius vidurio gynėjus Joelį Veltmaną ir Daley Blindą.

Maža to, tą pačią akimirką Italijos arbitras Gianluca Rocchi į olandų vartus paskyrė ir baudinį, kurį užtikrintai realizavo Jorginho.

Netrukus devyniolikmetis Reece'as Jamesas sugebėjo ir išlyginti rezultatą.

„Chelsea“ kapitonas Cesaras Azpilicueta įmušė dar ir penktą įvartį, tačiau arbitras po VAR peržiūros užfiksavo gynėjo žaidimą ranka ir jį anuliavo. Mačas pasibaigė kovingomis lygiosiomis – 4:4.

Kita šios grupės dvikova tarp „Valencia“ ir „Lille“ pasibaigė ispanų pergale 4:1, nors svečiai pirmieji įmušė įvartį iki 82-osios minutės rezultatas buvo lygus 1:1.

Likus dviem turams „Ajax“, „Chelsea“ ir „Valencia“ turi po 7 taškus.

H grupė
1. Ajax 4 2 1 1 10:5 7
2. Chelsea 4 2 1 1 7:6 7
3. Valencia 4 2 1 1 6:5 7
4. Lille 4 0 1 3 3:10 1

F grupėje taip pat nuostabų sugrįžimą surengė Dortmundo „Borussia“, 3:2 namuose pranokusi Milano „Inter“, nors po pirmojo kėlinio Italijos klubas turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Du įvarčius Vokietijos klubui pelnė gynėjas iš Maroko Achrafas Hakimi, kartą pasižymėjo Julianas Brandtas.

F grupė
1. Barcelona 4 2 2 0 4:2 8
2. Borussia 4 2 1 1 5:4 7
3. Inter 4 1 1 2 6:6 4
4. Slavia 4 0 2 2 2:5 2

G grupėje į antrąją poziciją pakilo „Lyon“ futbolininkai, namuose 3:1 pranokę Lisabonos „Benfica“.

G grupė
1. RB Leipzig 4 3 0 1 6:4 9
2. Lyon 4 2 1 1 7:4 7
3. Zenit 4 1 1 2 5:6 4
4. Benfica 4 1 0 3 5:9 3

E grupės lyderiu tapo titulą ginantis „Liverpool“ klubas, 2:1 namuose palaužęs „Genk“.

Antrą vietą grupėje užimantis ir tašku atsiliekantis „Napoli“ šį kartą 1:1 savo aikštėje sužaidė su „Salzburg“.