Čempionų lygoje – gražuolis Cristiano Ronaldo įvartis ir „Real“ pergalė

Trečiadienį Čempionų lygos aštuntfinalio etape pergales šventė Madrido „Real“ ir „Wolfsburg“ klubai.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

„Roma“ – Madrido „Real“ 0:2

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0, nors Madrido klubas turėjo nemažai progų pasižymėti.

57-ąją minutę įvarčių tylą nutraukė Cristiano Ronaldo. Portugalas tolimu smūgiu išvedė Madrido klubą į priekį.

Tai buvo pirmas C.Ronaldo įvartis per pastarąsias septynerias Čempionų lygos rungtynes. Jis tapo pirmuoju futbolininku, turnyro atkrintamosiose varžybose įmušusiu 40 įvarčių.

Rungtynių pabaigoje Madrido klubo persvarą padvigubino po keitimo aikštėje pasirodęs Jese. Tai buvo jo pirmas įvartis Čempionų lygoje.

Paskutinėms rungtynių minutėms aikštėje pasirodė ir legendinis Italijos futbolininkas Francesco Totti.

Zinedine'ui Zidane'ui tai buvo trenerio debiutas Čempionų lygoje. Prancūzui vadovaujant Madrido klubui jis dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

Komandos susitiko 2008 metų aštuntfinalyje. Tuomet bendru rezultatu 4:2 į ketvirtfinalį keliavo „Roma“ klubas. Nuo to laiko Italijos klubas nėra pasiekęs turnyro ketvirtfinalio.

Šio sezono Čempionų lygoje liko du nenugalėti klubai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 8 dieną.

„Gent“ – „Wolfsburg“ 2:3

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Wolfsburg“ ekipą į priekį išvedė Juliano Draxlerio įvartis.

54-ąją minutę tas pats J.Draxleris padvigubino vokiečių pranašumą. Netrukus dar vieną įvartį pridėjo Maxas Kruse.

80-ąją minutę rezultatą sušvelnino Svenas Kumsas. 89-ąją Kalifa Coulibaly sukūrė tikrą viltį Belgijos ekipai. Nors rezultato išlyginti nepavyko, Vokietijoje belgai turės progą atsigriebti.

Abiems klubams tai pirmas kartas Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.