Čempionų lygoje ir vėl laimėjo svečiai – „Bayern“ ir „Atletico“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakare sužaistos dar dvi aštuntfinalio rungtynės, kurios, kaip ir antradienį, buvo pažymėtos svečių pergalėmis ir prieštaringais teisėjų sprendimais.
Javi Martinezas iį įvartį pelnęs Toni Kroosas
Javi Martinezas ir įvartį pelnęs Toni Kroosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Arsenal“ – Miuncheno „Bayern“ 0:2 (0:1)

Rungtynės prasidėjo itin aukštu tempu ir „Arsenal“ atakomis, kurios kaip reikiant privertė dirbti „Bayern“ futbolininkus, o ypač jų vartininką Manueli Neuerį. Jau 8-ąją minutę Mesutas Ozilas uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau nesugebėjo jo realizuoti.

Žaidimas po truputį išsilygino, o antroje kėlinio dalyje savų progų susikūrė ir „Bayern“. 40-ąją minutę Arjenas Robbenas buvo pargriautas baudos aikštelėje, į „Arsenal“ vartus skirtas 11 metrų baudinys, o vartininkas Wojcechas Szczezny dar ir nubaustas raudona kortele. Prie kamuolio stojęs Davidas Alaba pataikė į virpstą ir rezultatas liko 0:0.

Dėl baudinio ginčytis sunku, bet raudona kortelė sukėlė karštą Londono futbolininkų bei sirgalių protestą.

Po pertraukos jau ėmė dominuoti vienu žaidėju daugiau aikštėje turėjęs „Bayern“ klubas. 54-ąją minutę Toni Kroosas itin gražiu smūgiu nuginklavo Łukaszą Fabianskį.  Per likusį laiką „Bayern“ atakavo daug ir aktyviai, o „Arsenal“ tik kartais gaudavo progų kontrišpuoliams.

88 min. po keitimo aikštėje pasirodęs Thomasas Mulleris po puikaus Philipo Lahmo perdavimo galva įkalė antrą įvartį. Per pridėtą laiką T.Kroosas dar sudrebino vartų virpstą.

„Milan“ – Madrido „Atletico“ 0:1 (0:1)

Daugybę progų turėję Milano futbolininkai nesugebėjo nuginkluoti svečių vartininko. Auksinė futbolo taisyklė – „neįmuši tu – įmuša tau“ – pasitvirtino.

Daug kartų vartams grasinę „Atletico“ futbolininkai 83 min. pagaliau įmušė. Po kampinio galva pasižymėjo Diego Costa.

Negana to, rungtynių metu kelias geras progas turėjęs Mario Balotelli ir Mattia de Sciglio patyrė traumas ir neaišku, ar jie galės žaisti atsakomajame susitikime.