Čempionų lygoje – „Newcastle“ dūriai PSG ir sunkios „Man City“, „Barca“ pergalės

Po daugiau nei dviejų dešimtmečių į triukšmingąjį „St. James' Park“ stadioną sugrįžusi UEFA Čempionų lyga dovanojo nepamirštamą reginį vietiniams sirgaliams.

„Newcastle“ klubas, valdomas investuotojų iš Saudo Arabijos, 4:1 (2:0) parbloškė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą, finansuojamą Kataro.

Įspūdingą energiją demonstravę šeimininkai šovė į priekį 3:0.

Įvarčius „šarkoms“ – „Newcastle“ futbolininkai taip pravardžiuojami dėl dryžuotos juodai baltos savo aprangos – mušė Miguelis Almironas (17 min.), Danas Burnas (39 min.) ir Seanas Longstaffas (50 min.).

PSG ekipai viltį trumpam buvo grąžinęs Lucas Hernandezas (56 min.), tačiau „Newcastle“ atsitraukė į gynybą, o galiausiai Fabianas Scharas (90+1 min.) fantastišku smūgiu dar kartą pradžiugino žiūrovus.

Kitose šios grupės rungtynėse tarp Dortmundo „Borussia“ ir „AC Milan“ klubų įvarčių žiūrovai neišvydo – 0:0, tad po dviejų turų pirmauja „Newcastle“ klubas, į Čempionų lygą sugrįžęs po 20 metų pertraukos.

„Newcastle“ turi 4 taškus ir lenkia PSG (3 tšk.), „AC Milan“ (2 tšk.) bei „Borussia" (1 tšk.) komandas.

Standings provided by Sofascore

Intrigų netrūko ir kituose stadionuose. Čempionų lygos karūną ginantis „Manchester City“ svečiuose 3:1 (1:0) įveikė „Leipzig“ klubą.

„Miestiečiai“ pirmavo po Philo Fodeno (25 min.) smūgio, bet vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą lygino Loisas Openda (48 min.).

Vis dėlto nuo suolo pakilęs Julianas Alvarezas (84 min.) nuostabiu smūgiu pataikė į tolimąjį viršutinį vartų kampą ir išplėšė pergalę Pepo Guardiolos auklėtiniams.

90+2 min. tas pats J.Alvarezas dar grąžino ir rezultatyvų perdavimą taip pat nuo suolo kilusiam Jeremy Doku, padėjusiam tašką.

Minimalią pergalę šventė „Barcelona“, išvykoje 1:0 (1:0) palaužusi „Porto“ futbolininkus.

Pagrindinį puolėją Robertą Lewandowskį dėl traumos anksti praradę katalonai lemiamą ataką surengė per pirmojo kėlinio pridėtą laiką – pasižymėjo lenką pakeitęs Ferranas Torresas (45+1 min.).

90+3 min. antrą geltoną kortelę prieš savo išvydo jaunasis „Barcelona“ saugas Gavi, bet Xavi auklėtiniams per likusį laiką pavyko atsilaikyti ir žaidžiant vienu futbolininku mažiau.