Fantastiškas debiutas Čempionų lygoje – „Sūduva“ nubloškė APOEL

Apie geresnį debiutą Čempionų lygos atrankos turnyre, matyt, nesvajojo net pati Marijampolės „Sūduva“. Pirmojo atrankos etapo rungtynėse „Arvi“ arenoje marijampoliečiai net 3:1 nugalėjo Kipro čempionus, Nikosijos APOEL klubą.
„Sūduva“ – APOEL
„Sūduva“ – APOEL / Sauliaus Čirbos nuotr.

Čempionų lygos grupių etape žaidęs Kipro klubas rungtynių pradžioje sulaukė tikro šalto dušo.

Jau devintąją minutę „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia sulaukė puikaus perdavimo baudos aikštelėje iš Andro Švrljugos ir nukreipė kamuolį į vartus.

Tačiau kipriečių nelaimei, tai buvo tik pradžia. Iš egzotinės Kiurasao salos kilęs puolėjas panašiu stiliumi įmušė dar du įvarčius ir po pirmųjų 20 minučių šeimininkai pirmavo 3:0.

Sukrėsta Kipro komanda bandė atsitiesti, perėmė kamuolio kontrolę ir atliko šešis smūgius į vartų plotą, tačiau sušvelninti rezultatą pavyko tik paskutinę pridėto laiko minutę. Po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Caju.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais liepos 17-ąją Nikosijoje.

Rungtynių eiga

Antrasis kėlinys: „Sūduva“ – APOEL 3:1

94 min. ĮVARTIS. Kipro klubas sušvelnino rezultatą. Po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Caju.

82 min. Ovidijus Verbickas aikštę paliko ant neštuvų. Jį pakeitė Bruno Dybal.

58 min. Antrasis keitimas. Guilherme pakeitė G.Acevedo.

Pirmasis kėlinys: „Sūduva“ – APOEL 3:0

45 min. Pirmajame kėlinyje Marijampolės klubas visus tris smūgius į vartų plotą pavertė įvarčiais.

30 min. Priverstinis keitimas Marijampolės klube. Dėl traumos M.Topčagičius užleido vietą aikštėje Robertui Vėževičiui.

19 min. TRYS ĮVARČIAI. Per mažiau nei 20 minučių R.Cicilia jau trečią kartą mušė įvartį į kipriečių vartus. Visi įvarčiai panašūs. Puolėjas sulaukia perdavimo budėdamas baudos aikštelėje ir nukreipia jį į kairįjį vartų kampą.

13 min. DUBLIS. R.Cicilia antrą kartą per kelias minutes nokautavo varžovų vartus. Fantastiška rungtynių pradžia Marijampolėje.

9 min. ĮVARTIS. Rigino Cicilia įmušė ankstyvą įvartį ir išvedė į priekį marijampoliečius. Puolėjas sulaukė puikaus perdavimo baudos aikštelėje iš Andro Švrljugos ir nukreipė kamuolį į vartus.

Startinės sudėtys

„Sūduva“: I.Kardumas, P.Leimonas, A.Švrljuga, A.Živanovičius, D.Matulevičius, V.Slavickas, G.Acevedo, O.Verbickas, M.Topčagičius, A.Jankauskas, R.Cicilia.

APOEL: B.Watermanas, Wandersonas, V.De Souza, R.Sallai, M.Al-Taamari, T.De Vicenti, Z.Milanovas, N.Morais, G.Merkis, Y.Tavaresas, Dellatorre.