Publikuota: 2018 balandžio 25d. 21:40

Čempionų lyga: „Real“ palaužė traumų praretintą „Bayern“ ekipą

Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“
„Scanpix“ nuotr. / Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“. Po įtemptos ir permainingos kovos pergalę 2:1 iš Vokietijos išsivežė titulą ginantis Ispanijos klubas.

Pirmas įvartis krito 28-ąją minutę, kai greitoje atakoje technišku smūgiu Keylorą Navasą nuginklavo Joshua Kimmichas.

Dar prieš šį įvartį aikštę dėl traumos paliko Arjenas Robbenas, o vėliau mačo tęsti nebegalėjo ir Jerome'as Boatengas.

Prieš pat pertrauką rezultatas tapo lygus. 44-ąją minutę Marcelo stipriu ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Real“ naudai persvėrė Marco Asensio, kuris greitoje atakoje vartininkui nepaliko jokių šansų.

Atsakomosios rungtynės kitą antradienį bus žaidžiamos Madride.

Išsamesnį rungtynių aprašymą su įvarčių įrašais parengė 15min.

Rungtynių eiga. „Bayern“ – „Real“ 1:2

Antras kėlinys

88 min. Dar viena puiki „Bayern“ proga, tačiau R.Lewandowskis nepataikė į vartus.

76 min. K.Benzema gerai sukontroliavo kamuolį, bet jo smūgį sugėrė vartininkas.

71 min. C.Ronaldo susistabdė kamuolį ranka ir mušė įvartį, tačiau rezultatas nepasikeitė.

68 min. Kokią progą paleido „Bayern“. Kamuolys per plauką neatsidūrė K.Navaso vartuose.

59 min. F.Ribery ir toliau labai pastebimas, bet šįkart jo smūgį atrėmė vartininkas.

57 min. Madrido „Real“ išbėgo į žaibišką ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Marco Asensio. Svečiai išsiveržė į priekį – 1:2.

53 min. Neblogą progą po F.Ribery perdavimo turėjo Th.Mulleris, bet „Real“ gynėjai situaciją išgelbėjo.

Pirmas kėlinys

45 min. Kokią progą turėjo R.Lewandowskis! Tačiau lenko smūgis galva skriejo tiesiai į vartininką.

44 min. Įvartis! Marcelo surado kamuolį ir kaire koja stipriu smūgiu įkalė išlyginamąjį įvartį – 1:1.

41 min. Po kampinio progą turėjo M.Hummelsas, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

34 min. Kokią progą iššvaistė F.Ribery. Prancūzas nesėkmingai priėmė kamuolį ir paleido galimybę vėjais.

32 min. Šlubčiodamas aikštę paliko J.Boatengas. Už kelių minučių jį pakeitė Niklas Sule. Tai jau antras priverstinis Juppo Heynckeso keitimas per kiek daugiau nei pusvalandį.

28 min. Į greitą ataką išbėgo Joshua Kimmichas. Nors atrodė, kad logiškesnis sprendimas būtų perdavimas, vokietis technišku smūgiu nuginklavo K.Navasą – 1:0.

15 min. Rungtynės prasidėjo gan aktyviai, tačiau „Bayern“ jau sulaukė labai rimto signalo: traumą patyrė ir mačo tęsti nebegalėjo A.Robbenas. Jį pakeitė Thiago Alcantara.

Startinės komandų sudėtys:

„Bayern“: Svenas Ulrichas, Matsas Hummelsas, Franckas Ribery, Javi Martinezas, Robertas Lewandowskis, Arjenas Robbenas, Jamesas Rodriguezas, Rafinha, Jerome'as Boatengas, Thomasas Mulleris, Joshua Kimmichas.

„Real“: Keyloras Navasas, Dani Carvajalis, Sergio Ramosas, Raphaelis Varane, Cristiano Ronaldo, Toni Kroosas, Luka Modričius, Marcelo, Casemiro, Lucas Vazquezas, Isco.

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius, grįždamas į Romą, pareiškė: Baltijos šalys visada yra pavojuje

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Popiežius žada, kad Bažnyčia nebedangstys seksualinių nusikaltėlių

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Sportas

J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Aktualu

Popiežius turės galutinio sprendimo teisę dėl Kinijos vyskupų skyrimo

Popiežius sako, kad religinė priespauda paskatino Baltijos šalių krikščionis vienytis

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

Aktualu

Armėnijos opozicijos lyderis ragina pripažinti pergalę: „Liko paskutinis nedidelis žingsnis“

Gyvenimas

Nešvariausi namų kampeliai, kuriuos jūs pamirštate išvalyti

Aktualu

Ar D.Trumpo ir E.Macrono bičiulystė iš tiesų reiškia, kad jiedu atrado bendrą kalbą?

Aktualu

Po dešimto šiemet Radviliškyje kilusio gaisro sukviesta ekstremalių situacijų komisija – baiminamasi dėl padegėjo maniako

„Ginčas“: kuris lietuvis turi geriausius šansus būti pakviestas NBA naujokų biržoje?

Gyvenimas

Visą pasaulį sukrėtusi istorija: mirtinai sergančio berniuko tėvams nepavyko iškovoti vilties savo sūnui

Interviu 24sek

Virginijaus Šeškaus išpažintis apie Ballus ir jų staigų išvykimą: „Tai – jų sąžinės reikalas“

Penkta knyga apie tuos pačius simbolius ir gyvenimo prasmės paieškas, puikiai rodo, kad šis populiarus amerikiečių autorius nėra linkęs keisti ne tik savo rašymo stiliaus, tačiau ir menkai kuo nustebinti skaitytojo. Tad penktoje knygoje apie profesorių R.Lengdoną nesutinkame nieko naujo.

Panašu, kad D.Brownas, atradęs savo sėkmės receptą, jo neketina paleisti. Ir tai tampa kiek nuobodu ir per daug nuspėjama.

Knygos recenzija. Dano Browno „Kilmė“ – išsisėmusio bestselerių autoriaus giesmė

24sek

Lonzo Ballas atvyko, bet Ballų šou baigėsi: jie palieka Lietuvą ir pagiežą treneriui

Sportas

Žingsnis aukso link: Lietuva sutriuškino Japoniją

Aktualu

15min studijoje – diskusija apie medikų lūkesčius ir valstybės požiūrį į juos

Deuce

R.Nadalis pratęsė įspūdingą seriją – pergalingai startavo Barselonoje

Aktualu

Lietuvis prie vairo Norvegijoje įkliuvo neblaivus: parodė netikrą vairuotojo pažymėjimą

Aktualu

Lietuvis Didžiojoje Britanijoje kaltinamas pasikėsinimu nužudyti

Gazas

„Neste Eko ralio“ dalyviai paminėjo Lietuvos valstybės vėliavos 100-metį

Kultūra

Tikslas kinas (4): TOP 10 neatrastų Lietuvos vietų, arba Kodėl aš verkiau Adutiškio kaime

Gyvenimas

Keičiasi duonos vartojimo įpročiai: tradiciniai produktai užleidžia vietą naujovėms