Čempionų lygos rungtynėse – šeimininkų pergalės (papildyta video)

„Porto“ žaidėjai džiaugiasi po įmušto įvarčio
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Porto“ žaidėjai džiaugiasi po įmušto įvarčio.
0

Trečiadienio vakarą sužaistos dar dvejos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės.

Portugalijoje nesėkmę patyrė Londono „Arsenal“ klubas, rezultatu 1:2 nusileidęs „FC Porto“ komandai. Šiame susitikime jau 11-ą minutę pirmą įvartį po apmaudžios vartininko klaidos įmušė „Porto“ žaidėjas Silvestre Varela. 18-ą minutę rezultatą išlygino Londono klubo žaidėjas Solas Campbellas. Tačiau lygiųjų „Arsenal“ išsaugoti nepavyko – anglų klubo vartininkas padarė dar vieną klaidą, už kurią nubaudė „Porto“ žaidėjas Radamelis Falcao.

Kitose rungtynėse pergalę taip pat iškovojo šeimininkai – Miuncheno „Bayern“, kurie namie tokiu pat rezultatu  2:1 veikė „Fiorentina“. Šeimininkams įvarčius pelnė Arjenas Robbenas (45 min.) bei Miroslavas Klose (89 min.), o italams – Peras Kroeldrupas (50 min.).

Verta pažymėti, jog pergalingą įvartį įmušęs M.Klose buvo akivaizdžioje nuošalėje, tačiau nepaisant visų varžovų protestų, mačo arbitras taisyklių pažeidimo nepastebėjo.

Beje, „Fiorentina“ vienuolikė dvikovą baigė vienu žaidėju mažiau. 73 minutę iš aikštelės buvo pašalintas Massimo Gobbi.