Čempionų lygos startas: A.Pirlo debiutas pažymėtas „Juventus“ pergale Kijeve

Antradienio vakarą prasidėjo UEFA Čempionų lygos turnyras. Pirmi du susitikimai sužaisti Kijeve ir Sankt Peterburge.
Turino „Juventus“
Turino „Juventus“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G grupės rungtynėse Turino „Juventus“ 2:0 svečiuose palaužė Kijevo „Dinamo“.

Pirmajame vangokame kėlinyje rimtesnių progų neturėjo nė viena komanda, bet iš karto po pertraukos pavyko pasižymėti Alvaro Moratai.

82-ąją minutę Juanas Cuadrado atliko puikų perdavimą iš dešinės ir gynėjus aplenkęs tas pats A.Morata galva įmušė antrąkart.

„Juventus“ naujasis treneris Andrea Pirlo Čempionų lygoje debiutavo pergale. Įdomu tai, kad pirmajame mače jam teko stoti į akistatą prieš Mircea Lucescu treniruojamą komandą. Patyręs rumunas buvo „Brescia“ klubo techninis direktorius, kai A.Pirlo prieš 25 metus būdamas vos šešiolikos debiutavo profesionaliame futbole.

Ukrainoje „Juventus“ žaidė be koronaviruso pakirsto savo atakų lyderio Cristiano Ronaldo.

G grupėje taip pat žaidžia „Barcelona“ ir Budapešto „Ferencvaroš“ klubai.

F grupės mače Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:2 dramatiškai pralaimėjo „Brugge“ komandai, praleidę įvartį ketvirtą pridėto laiko minutę.

63-ąją minutę svečius į priekį išvedė nigerietis Emmanuelis Dennisas, bet 74-ąją minutę po Dejano Lovreno įspūdingo tolimo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o nuo jo – į amerikiečio vartininko Ethano Horvatho nugarą ir įskriejo į vartus.

Visgi jau per pridėtą laiką Charlesas de Ketelaere'as atnešė belgams pergalę.

F grupėje dar žaidžia Romos „Lazio“ ir Dortmundo „Borussia“.