2012 09 18 /23:55

Čempionų lygos startas: įspūdingame futbolo spektaklyje Madrido „Real“ 3:2 palaužė „Manchester City“

Futbolo gerbėjai antradienio vakarą gavo įspūdingą futbolo dozę. Reto grožio futbolo spektaklyje „Santiago Bernabeu“ stadione Madrido „Real“ ir „Manchester City“ per paskutines 20 rungtynių minučių sumušė penkis įvarčius. Pergalę 3:2 šventė aikštės šeimininkai, kurie kartu su „Borussia“ tapo D grupės lyderiais.

Po pirmo rungtynių kėlinio neutralūs futbolo mėgėjai galėjo pasirinkti verčiau eiti miegoti, tačiau kantriausieji tikrai nepasigailėjo.

Per pirmas 45 min. „Manchester City“ žaidė atsargiai, o „Real“ viena po kitos rengė pavojingas atakas bei ne kartą pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau itin patikimai žaidė J.Hartas.

Antras kėlinys prasidėjo panašiai – ispanai atakavo, anglai – griovė. Tačiau R.Mancini atliko puikų keitimą – į aikštę žengęs E.Džeko 70-ą mačo minutę po Y.Toure perdavimo pasiuntė kamuolį į I.Casillaso vartus. Netrukus Y.Toure galėjo pasižymėti pats, tačiau jo smūgis skriejo šalia vartų.

76 min. rezultatą išlygino aktyviai šiose rungtynėse žaidęs „Real“ gynėjas Marcelo, tačiau 85-ą min. jau „miestiečių“ gynėjas A.Kolarovas puikiu baudos smūgiu rezultatą vėl persvėrė.

Vos po dviejų minučių K.Benzema pasiuntė neatremiamą smūgį į apatinį vartų kampą, o 90 min. pagaliau pataikė C.Ronaldo. Portugalas įvartį pelnė dešimtu smūgiu šiose rungtynėse.

Rungtynių įdomiausių momentų ir įvarčių vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia.

Reuters/Scanpix nuotr./Rungtynių akimirka
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rungtynių akimirka

Kiti rezultatai:

A grupė:

„Paris Saint Germain“ – Kijevo „Dynamo“ 4:1

[1:0] Z.Ibrahimovičius 19 min. iš 11 m baudinio; [2:0] T.Silva 29 min.; [3:0] Alexas 33 min.; [3:1] Miguelis Veloso 87 min.; [4:1] Javieras Pastore 90+1 min.

Zagrebo „Dynamo“ – „Porto“ 0:2

[1:0] Lucho Gonzalezas 41 min.; [2:0] Stevenas Defour 90+2 min.

B grupė:

„Montpellier“ – Londono „Arsenal“ 1:2

[1:0] Younes Belhanda 9 min. iš 11 m baudinio; [1:1] Lukasas Podolski 16 min.; [1:2] Gervinho 18 min.

Pirėjo „Olympiacos“ – Gelzenkircheno „Schalke“ 1:2

[1:0] Benediktas Howedesas 41 min.; [1:1] Djamelis Abdounas 58 min.; [1:2] Klaasas-Jan Huntelaaras 59 min.