Čempionų lygos startas: trys nuostabūs L.Messi įvarčiai ir drama Milane

Antradienio vakarą dvejomis rungtynėmis Barselonoje ir Milane startavo UEFA Čempionų lygos grupių varžybos. Pirmasis į kovą stojo B ketvertas, o sezoną pergalėmis pradėjo „Barcelona“ ir Milano „Inter“ ekipos.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Puikiai Ispanijos pirmenybes pradėjęs „Barcelona“ klubas namuose 4:0 sutriuškino olandų čempionę „PSV Eindhoven“.

31-ąją minutę puikiu baudos smūgiu iš maždaug 20 metrų pirmąjį sezono įvartį įmušė katalonų ryškiausia žvaigždė Lionelis Messi.

Argentinietis meistriškai „apvedė“ sienelę ir nuskraidino kamuolį į olandų vartų tinklą.

75-ąją minutę Ousmane'as Dembele pelnė antrą šeimininkų įvartį, o dar po dviejų minučių prakiurusius PSV vartus subombardavo antrą sykį pasižymėjęs L.Messi.

79-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės buvo išvarytas „Barcos“ gynėjas Samuelis Umtiti, bet įmušti paguodos įvarčio svečiai neįstengė.

Maža to, 87-ąją minutę L.Messi pasižymėjo ir trečią kartą.

Beje, PSV tapo 30-uoju skirtingu Čempionų lygos klubu, kurį įvarčiu yra nubaudęs argentinietis.

Kitame mače Milano „San Siro“ stadione vietos „Inter“ 2:1 po dramatiškos kovos palaužė Londono „Tottenham Hotspur“.

Pirmasis įvartis krito 53-ąją minutę, kai po Christiano Erikseno smūgio kamuolys, lietęs varžovų gynėją, kiek kurioziškai rikošetu nusileido šeimininkų vartuose.

Bet „Inter“ garbę sugebėjo išgelbėti kapitonas Mauro Icardi. 86-ąją minutę argentinietis gavo Kwadwo Asamoah perdavimą iš kairio krašto ir nenuleisdamas kamuolio ant žemės puikiu smūgiu rezultatą išlygino.

Kai atrodė, kad abi komandos pasidalins po tašką, jau per pridėtą laiką (+3) sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo ir smūgiu galva pergalę išplėšė urugvajietis Matiasas Vecino.

Dar šeši mačai antradienio vakarą prasidės 22 val.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?