Centrinėje antrojo „Premier“ lygos turo dvikovoje – rezultatyvios lygiosios

„Etihad“ stadione, Mančesteryje, šeštadienio vakarą susitiko du Anglijos futbolo gigantai, šiame sezone turintys vieną tikslą – tapti šalies čempionais. Pirmajame tarpusavio susitikime „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ klubai pasidalino po tašką – 2:2.
Josepas Guardiola ir Harry Kane'as
Josepas Guardiola ir Harry Kane'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmieji jau 20 minutę pasižymėjo aikštės šeimininkai – po puikaus Kevino De Bruyne perdavimo kamuolį galvą į vartus pasiuntė Raheemas Sterlingas, šiame sezone pelnęs net ketvirtą įvartį.

Tačiau įvarčių fiesta tik prasidėjo – 23 minutę rezultatą išlygino „Tottenham“ futbolininkas Ericas Lamela.

„Miestiečiai“ vėl apgulė svečių vartus ir tai davė vaisių – 35 minutę po dar vieno tikslaus K.De Bruyne perdavimo savo įvartį pelnė argentinietis Sergio Aguero.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Sergio Aguero ir Josepas Guardiola

Nors Mančesterio komanda dominavo, antrajame kėlinyje 56 minutę tik išėjęs po keitimo įvartį pelnė Lucas Moura, pasiekęs E.Lamelos siųstą kamuolį nuo kampinio gairelės.

Net 30 smūgių vartų link, iš kurių 10 – į vartų plotą, pasiuntę „Manchester City“ pelnė ir trečiąjį įvartį, kuris turėjo tapti lemiamu (92 min.). Visgi Gabrielio Jesuso įvartis nebuvo įskaitytas – po VAR peržiūros Michaelis Oliveris pastebėjo, kad buvo žaidimas ranka.

Dramatiškoje akistatoje abi komandos pasidalino po tašką ir dabar turi po keturis.