Centrinėje „Premier“ lygos turo dvikovoje – pirmieji „Liverpool“ prarasti taškai

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos devintojo turo rungtynėse Mančesteryje vietos „Manchester United“ futbolininkai tapo pirmąja komanda lygoje, kuriai pavyko atsilaikyti prieš UEFA Čempionų lygos nugalėtojus. Rungtynės „Old Trafforde“ baigėsi lygiosiomis 1:1.
Virgilas Van Dijkas ir Harry Maguire'as
Virgilas Van Dijkas ir Harry Maguire'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu žaidybinę krizę išgyvenantys „raudonieji velniai“ savąjį įvartį pelnė pirmajame kėlinyje. Šeimininkai perėmė kamuolį ties viduriu, o tuomet visus reikalus sutvarkė jaunasis klubo duetas.

Danielis Jamesas su kamuoliu įspūdingai spurtavo iki baudos aikštelės prieigų ir pažeme atliko rezultatyvų perdavimą Marcusui Rashfordui.

Po VAR peržiūros įvartis buvo įskaitytas.

44 minutę, kuomet pasižymėjo Sadio Mane, VAR pagalbos prireikė antrąkart. Tiesa, šįkart senegaliečio įvartis buvo anuliuotas.

Visgi išlyginamąjį įvartį Liverpulio komandai jau antrojo kėlinio pabaigoje pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Adamas Lallana.

25 taškus po devynių turų turintys „Liverpool“ futbolininkai išlieka vienvaldžiais „Premier“ lygos lyderiais. Juos nuo antroje vietoje esančios „Manchester City“ komandos skiria 6 taškai.

10-ąjį tašką iškovojęs „Manchester United“ šiuo metu užima vos 13 vietą.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?