Česnauskio klubas Rusijoje „sumušė“ Šemberą ir CSKA (video)

Sekmadienį sužaistose penkeriose Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmenybių XXVI turo rungtynėse svarbią pergalę iškovojo ir kovą dėl bronzos medalių bei teisės kitąmet žaisti UEFA Čempionų lygoje pratęsė Edgaro Česnauskio Maskvos FK „Moskva“ klubas.
Po skaudaus pralaimėjimo namuose trūko CSKA vadovų kantrybė – jie atleido komandos strategą ispaną J.Ramosą, kuris šias pareigas ėjo vos 47 dienas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į ketvirtą vietą pakilę FK „Moskva“ futbolininkai varžovų aikštėje 3:1 (3:0) nugalėjo Deivido Šembero Maskvos CSKA vienuolikę ir, surinkę 44 taškus, iki trijų sumažino atsilikimą nuo trečioje pozicijoje esančios Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos.

E.Česnauskis rungtyniavo iki 82 minutės, kai buvo pakeistas. Lietuvos futbolo rinktinės saugas 20-ą mačo minutę uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavo A.Rebko (20 min.). Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė D.Tarasovas (10 min.) ir A.Epureanu (39 min.).

Garbės įvartį CSKA vienuolikei, kurios gretose D.Šemberas žaidė visą mačą, pelnė T.Necidas (83 min.).

Po šio pralaimėjimo CSKA klubas su 43 taškais smuktelėjo į penktą vietą ir praktiškai prarado galimybes kovoti dėl čempiono titulo. D.Šembero atstovaujama ekipa taip pat smarkiai susikomplikavo galimybes užimti trečią rikiuotės vietą, suteikiančią teisę dalyvauti UEFA Čempionų lygos turnyre.

Po tokios klubo nesėkmės trūko CSKA vadovų kantrybė – iš pareigų buvo atleistas vyriausiasis komandos treneris ispanas Juande Ramosas, šiame poste praleidęs vos 47 dienas.

Šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją susigrąžino čempiono titulą ginantis Kazanės „Rubin“ klubas. „Rubin“ svečiuose 2:1 (2:0) įveikė „Rostov“ ekipą ir, surinkęs 53 taškus, tašku aplenkė Igno Deduros Maskvos „Spartak“ vienuolikę.

Tuo tarpu trečią rikiuotės vietą užimanti „Zenit“ vienuolikė sekmadienį prarado du taškus, kai mačą namuose su Nalčiko „Spartak“ futbolininkais baigė lygiosiomis 2:2 (2:1).