Chaosas aikštėje: teisėjas išdalino 10 raudonų kortelių

Brazilai futbolininkai yra žinomi dėl savo įgūdžių su kamuoliu, tačiau Bahijos valstijos pirmenybėse žiūrovai išvydo ne tik tai. „Votoria“ ir „Bahia“ komandų akistatoje išdalintos 10 raudonų ir 8 geltonos kortelės.
Muštynės per futbolo rungtynes Brazilijoje
Muštynės per futbolo rungtynes Brazilijoje / nuotr. stopkadras

Vien per pirmąjį kėlinį buvo parodytos šešios kortelės, tačiau situacija visiškai komplikavosi po pertraukos.

50-ąją minutę „Bahia“ uždirbo 11 metrų baudinį, jį realizavo Vinicius, o jo džiaugsmo šokis priešais varžovų sirgalius išprovokavo chaosą.

Abiejų komandų žaidėjai susimušė, o mačas buvo sustabdytas 16-ai minučių. Teisėjas išvarė net 8 žaidėjus.

„Bahia“ futbolininkai gavo 5 raudonas korteles, „Vitoria“ atstovams parodytos 3.

Rungtynės buvo tęsiamos, bet „Vitoria“ žaidėjai gavo dar dvi nuobaudas ir pergalė 3:0 buvo užskaityta „Bahia“ ekipai.