„Chelsea“ ir „Arsenal“ varžovams atseikėjo po tris įvarčius, pirmą pergalę pasiekė čempionai

Tęsiasi trečiasis „Premier“ lygos pirmenybių turas. Trečiąją pergalę iš eilės pasiekė Londono „Chelsea“ klubas, namuose 3:0 sutriuškinęs „Burnley“ ir pirmą kartą šį sezoną išlaikęs sausus vartus. Pirmąsias pergales sezone šventė Londono „Arsenal“ ir praėjusių metų čempionas „Leicester City“.
Džiaugsmas po Williano įvarčio
Džiaugsmas po Williano įvarčio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes „Stamford Bridge“ stadione puikiai pradėjo „Chelsea“ futbolininkai, jau pirmajame kėlinyje užgriuvę „Burnley“ galinga atakų banga.

Jau 9-ąją minutę pirmąjį įvartį po greitos atakos įmušė belgas Edenas Hazardas, vienas susitvarkęs su svečių gynyba ir gražiu smūgiu pažeme nuginklavęs vartininką.

Edeno Hazardo įvartis

Vos po kelių minučių dar vieną E.Hazardo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas. Netrukus puikų Gary Cahillo šūvį galva numušė vartininkas Tomas Heatonas. Jau 28-ąją minutę dar vienas kampinis baigėsi Johno Terry smūgiu galva tiesiai į vartininką.

Vis dėlto pranašumą padidinti iki dviejų įvarčių pavyko iki pertraukos. 41-ąją min. Willianas dešiniajame baudos aikštelės krašte pabandė suklaidinti varžovą, tačiau tam nepavykus tiesiog šovė į vartus. Smūgio momento nematęs vartininkas buvo bejėgis.

Williano įvartis

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ pranašumas niekur nedingo, o 89-ąją minutę pergalę įtvirtino Victoro Moseso įvartis.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir kitas Londono klubas – „Arsenal“. Pastarieji išvykoje dar pirmajame kėlinyje sukalė tris įvarčius į „Watford“ vartus ir pasiekė pergalę

Jau 9-ąją minutę baudos aikštelėje nugriovus Alexį Sanchezą nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Santi Cazorla.

Svečiai dominavo visas 45 minutes, sukurdami ne vieną progą. Prieš pat kėlinio pabaigą pranašumą pavyko įtvirtinti dviem puikiais įvarčiais.

Alexio Sanchezo įvartis

40-ąją min. po greitos atakos iš sunkios situacijos kamuolį į vartus nukreipė pats A.Sanchezas, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Mesutas Ozilas. Vokietis pasiekė retą įvartį – įmušė galva po aukšto perdavimo į baudos aikštelę.

Po pertraukos „Watford“ sugebėjo atsakyti vieninteliu Roberto Pereyra įvarčiu 57-ąją minutę, tad „Arsenal“ šventė pirmąją pergalę šį sezoną.