„Chelsea“ ir „Manchester City“ iškovojo lengvas pergales

Ketveriomis rungtynėmis trečiadienį baigėsi 14-asis Anglijos „Premier“ lygos turas. Po jo lyderių pozicijoje įsitaisiusios Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ ekipos padidino savo pranašumą nuo artimiausių persekiotojų.
Didier Drogba įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą
Didier Drogba įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

36 taškus dabar jau turintis ir pirmoje vietoje žengiantis „Chelsea“ savo aikštėje 3:0 (2:0) sutriuškino „Tottnham Hotspur“.

8-ąją minutę svečių gynėjas H.Kane'as po skersuoto kamuolio atliko puikų smūgį galva, kuris sudrebino vartų skersinį. Vis dėlto, įvartis nebuvo įmuštas, o „Chelsea“ tai suveikė lyg žadintuvas.

Jau 19 min. Edenas Hazardas sulaukė puikaus perdavimo iš Didier Drogba ir puikiu smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į vartų kampą. Po trijų minučių jau pats D.Drogba po Oscaro perdavimo įmušė antrąją įvartį.

Kėlinio pabaigoje auksine proga padidinti pranašumą nepasinaudojo Willianas. Vis dėlto 73 min. „Chelsea“ galutinai palaužė varžovus, kai Cezaras Azpilicueta puikiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė Loicą Remy, kurio smūgis buvo neatremiamas.

Su 20 taškų į dešimtąją vietą nukritusi „Tottenham“ ekipa „Stamford Bridge“ stadione pastarąjį kartą laimėjo 1990 metais.

Tris lengvus taškus įsirašė ir antrąją vietą užimantis „Manchester City“ (30 tšk.), o Londono „Arsenal“ tik paskutinėmis minutėmis palaužė trečioje vietoje esantį „Southampton“ (26 tšk.). „Arsenal“ su 20 taškų yra 6-oje vietoje.

[1:1] Sone Aluko 59 min.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams