„Chelsea“ ir „Manchester City“ įveikė varžovus, „Southampton“ ir vėl pralaimėjo

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos septynerios 16-ojo turo rungtynės.
„Chelsea“ žaidėjai džiaugiasi įmuštu įvarčiu
„Chelsea“ žaidėjai džiaugiasi įmuštu įvarčiu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čempionato lyderė Londono „Chelsea“ ekipa namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Hull City“ futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai „liūtus“ sudorojo rezultatu 2:0.

7-ąją minutę Edenas Hazardas išvedė „mėlynuosius“ į priekį, o galutinį tašką 68-ąją minutę padėjo Diego Costa. Verta paminėti, kad nuo 60-os minutės „Hull City“ žaidė dešimtyje.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ turėjo vargo išvykoje prieš „Leicester City“ vienuolikę. 40-ąją minutę vienintelį bei pergalingą įvartį pelnė Frankas Lampardas.

„Southampon“ išvykoje patyrė dar vieną nesėkmę. Jie rezultatu 1:0 nusileido „Burnley“ ekipai ir patyrė jau ketvirtąją pralaimėjimą iš eilės.

„Chelsea“ išlieka tvirtu „Premier“ lygos lyderiu, tačiau „Southampton“ krenta į penktąją poziciją.

Rezultatai:

„Burnley“ 1 – 0 „Southampton“

73' [1 – 0 ] L.Barnes

60' D.Tadič („Southampton“) nerealizavo 11m. baudinio

„Chelsea“ 2 – 0 „Hull City“

7' [1 – 0] E.Hazard

68' [2 – 0] D.Costa

60' T.Huddlestone („Hull City“) pašalintas iš aikštės

„Crystal Palace“ 1 – 1 „Stoke City“

11' [1 – 0] J.McArthur

13' [1 – 1] P.Crouch

„Leicester City“ 0 – 1 „Manchester City“

40' [0 – 1] F.Lampard

„Sunderland“ 1 – 1 „West Ham“

22' [1 – 0] J.Gomez (11m. baudinys)

29' [1 – 1] S.Downing

„West Brom“ 1 – 0 „Aston Villa“

72' [1 – 0] C.Gardner

22' K.Richardson („Aston Villa“) pašalintas iš aikštės