Publikuota: 2012 rugsėjo 19d. 23:48

Čempionų lyga: sužibėjęs „Chelsea“ talentas iš Brazilijos, „Barcelona“ ir „Manchester United“ pergalės

Jaunoji Brazilijos futbolo žvaigždė švenčia įvartį su komandos draugais
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jaunoji Brazilijos futbolo žvaigždė švenčia įvartį su komandos draugais

Kaip ir visų buvo tikėtasi, centrinis antrosios Čempionų lygos dienos mačas tarp Londono „Chelsea“ ir Turino „Juventus“ gerbėjų nenuvylė. Rungtynių staigmena tapo jaunasis brazilas Oscaras, praėjusio sezono čempionams pelnęs dublį pirmajame kėlinyje, tačiau „Juventus“ rado jėgų atsitiesti.

Gražių atakų ir įvarčių priešingai nei vakarykščiame grandų susitikime tarp Madrido „Real“ ir Mančesterio „City“ ilgai laukti neteko.

Žaidėjams apšilus, situacija aikštėje įkaito jau po 15 pirmojo kėlinio minučių. Pirmoji itin pavojinga ataka buvo „Chelsea“ klubo vartų link. Claudio Marchisio puikiai priėmė kamuolį po perdavimo iš aikštės vidurio ir atsidūrė prieš vartininką Petrą Čechą, kuris savo darbą atliko puikiai ir italai rezultato nepakoregavo.

Tai padarė prieš 10 dienų 21 gimtadienį atšventęs ir vos du mačus „Premier“ lygoje sužaidęs Oscaras. Brazilas pelnė 2 įvarčius per 2 minutes – 31 minutę į kairįjį vartų kampą, 33-ąją – į dešinįjį.

Simboliška, kad jaunasis brazilas 11 numeriu pažymėtus marškinėlius perėmė iš praėjusį sezoną Čempionų lygos finale tašką padėjusio Didier Drogba. Atrodo, kad „Chelsea“ sugebėjo rasti puikią pamainą.

Tiesa, rezultatą 38 minutę sušvelnino Arturo Vidalis, pelnęs įvartį „Juventus“ ekipai ir palikęs intrigą antrajam kėliniui.

Antrajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais šūviais, tačiau rezultatą 80 minutę išlygino po keitimo pasirodęs Fabio Quagliarella.

Abi komandos, pademonstravusios puikų žaidimą, išsiskyrė pasidalinusios po tašką. Rezultatas po švilpuko: 2 – 2.