„Chelsea“ ketvirtą kartą iškovojo Anglijos futbolo supertaurę (video)

Ketvirtą kartą klubo istorijoje Anglijos futbolo supertaurę (Community Shield) iškovojo šalies futbolo asociacijos (FA) taurės savininkas Londono „Chelsea“ klubas, po 11 metrų baudinių serijos 4:1 įveikęs čempionę „Manchester United“ ekipą.
„Chelsea“ Anglijos futbolo supertaure džiaugėsi po sėkmingos baudinių serijos
„Chelsea“ Anglijos futbolo supertaure džiaugėsi po sėkmingos baudinių serijos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1), o per pratęsimą žiūrovai įvarčių neišvydo. „Manchester United“ futbolininkai po ankstyvo Nani (10 min.) įvarčio ilgai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje po taiklių Ricardo Carvalho (52 min.) ir Franko Lampardo (70 min.) smūgių „Chelsea“ išsiveržė į priekį – 2:1.

Šalies čempionai rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą laiką – po Wayne'o Rooney (90+2 min.) įvarčio. Baudinių serijoje įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Ballackas, Salomonas Kalou, Didier Drogba ir Frankas Lampardas.

Vienintelio įvarčio autorius pralaimėjusių gretose – Michaelas Carrickas, o baudinių nerealizavo Ryanas Giggsas ir Patrice'as Evra. Sekmadienio mačą Vemblio stadione stebėjo beveik 86 tūkst. žiūrovų.

2008 metų finale „Manchester United“ futbolininkai po nulinių lygiųjų tik baudinių serijoje 3:1 įveikė Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės laimėtoją „Portsmouth“ komandą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas