„Chelsea“ laimėjo svarbų mūšį dėl vietos pirmajame „Premier“ lygos ketverte

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją, nors mače su „Watford“ turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo. Tai buvo kova dėl vietos „Premier“ lygos pirmajame ketverte, kurią „mėlynieji“ laimėjo 4:2.
Michy Batshuayi
Michy Batshuayi / „Scanpix“ nuotr.

Iki šio mačo „Chelsea“ buvo dukart pralaimėjusi „Premier“ lygoje ir sužaidusi lygiosiomis su „Roma“ futbolininkais UEFA Čempionų lygoje.

Pedro išvedė „Chelsea“ į priekį 12-ą rungtynių minutę, tačiau „Watford“ įvarčiu pavertė paskutinį pirmojo kėlinio išpuolį – po Abdoulaye Doucoure galingo smūgio rezultatas tapo lygus.

Antro kėlinio pradžioje sėkmė vėl nusišypsojo „Watford“ vienuolikei – 49-ą minutę pasižymėjo Roberto Pereyra.

Vis dėlto „Chelsea“ per paskutines 20 minučių atsakė trimis įvarčiais.

71-ą minutę įvartį pelnė nuo suolo pakilęs Michy Batshuayi, 87-ą – Cesaras Azpilicueta, o per teisėjo pridėtą laiką dar kartą „iššovė“ M.Batshuayi.

Per pastaruosius devynis mačus M.Batshuayi pelnė net 6 įvarčius.

„Chelsea“ kamuolį kontroliavo 53 proc. laiko ir atliko 14 smūgių (8 į vartų plotą). „Watford“ futbolininkai smūgiavo 16 kartų, bet į vartų stačiakampį pataikė tik 5 kartus.

„Watford“ peraglę prieš „Chelsea“ paskutinį kartą iškovojo 1999 metais. Nuo tada įvairiuose turnyruose „Chelsea“ šventė 10 pergalių, triskart susitikimai baigėsi lygiosiomis.

„Chelsea“ bent laikinai su 16 taškų pakilo į 4-ą vietą, tašku mažiau turintis „Watford“ nukrito į 5-ą poziciją.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai