„Chelsea“ netikėtai nusileido autsaideriui „Sunderland“, „Spurs“ šventė pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos šešerios 35-ojo turo rungtynės, kuriose sulaukta ir staigmenų.
„Chelsea“ treneris Jose Mourinho
„Chelsea“ treneris Jose Mourinho / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londone įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė „Tottenham Hotspur“ ir „Fulham“ klubai. Įtikinamą pergalę rezultatu 3:1 iškovojo „Spurs“ futbolininkai.

35-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Paulinho, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Steve'as Sidwellas.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ ekipa įrodė savo pranašumą. Po vieną įvartį pelnė Harry Kane'as bei Younesas Kaboulas. „Fulham“ 77-ąją minutę galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau S.Sidwellas nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Tottenham“ po šios pergalės išsaugojo šeštąją vietą ir kelialapį į UEFA Europos lygą.

Kitame susitikime Londono „Chelsea“ kovojo dėl brangių taškų, tačiau liko tuščiomis rankomis. Lygos autsaideris „Sunderland“ Jose Mourinho vedamą ekipą įveikė rezultatu 2:1.

12-ąją minutę Samuelis Eto'o po Williano perdavimo išvedė „mėlynuosius“ į priekį, tačiau rezultatą netrukus išlygino Connoras Wickhamas.

Antrajame kėlinyje savo žiūrovų akivaizdoje žaidę „Chelsea“ futbolininkai spaudė „Sunderland“, tačiau 81-ąją minutę į Londono ekipos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį sėkmingai realizavo ir pergalę išplėšė Fabio Borini.

„Chelsea“ sukomplikavo savo šansus iškovoti „Premier“ lygos titulą. Rytoj „Liverpool“ turės galimybę nuo artimiausio varžovo atitrūkti 5 taškais.