„Chelsea“ pasiekė rekordinę pergalę, „Manchester United“ fantastiškai išsigelbėjo

Iki pergalės „Old Traford“ stadione „Middlesbrough“ ekipai trūko kiek daugiau nei 5 minučių, tačiau Anglijos „Premier“ lygos vidutiniokams pateikti staigmenos nepavyko.
Anglijos „Premier“ lyga
Anglijos „Premier“ lyga / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ išsigelbėjo per kelias minutes pelniusi du įvarčius ir laimėjo rungtynes 2:1.

Paskutinį kartą pergalę „Old Traforde“ „Middlesbrough“ buvo iškovojusi 2004 metų vasarį.

„Manchester United“ – „Middlesbrough“ 2:1
67 min. [0-1] Grantas Leadbitteris
85 min. [1-1] Anthony Martialis
87 min. [2-1] Paulis Pogba

Rungtynių akimirkos

Tai penktoji „United“ pergalė „Premier“ lygoje iš eilės, tačiau dar įspūdingesnę seriją pasiekė Londono „Chelsea“, iškovojusi 13-tą pergalę iš eilės. Tiek pergalių iš eilės per vieną „Premier“ lygos sezoną buvo iškovojusi tik „Arsenal“ komanda, taigi „Chelsea“ pakartojo rekordą.

Antonio Conte auklėtiniai namuose 4:2 įveikė „Stoke City“, kuriai dukart buvo pavykę išlyginti rezultatą.

„Chelsea“ – „Stoke City“ 4:2
34 min. [1-0] Gary Cahilas
46 min. [1-1] Martinsas Indi
57 min. [2-1] Willianas
64 min. [2-2] Peteris Crouchas
65 min. [3-2] Wilianas
85 min. [4-2] Diego Costa

Cescas Fabregas tapo ketvirtuoju žaidėju, „Premier“ lygoje atlikusiu 100 rezultatyvių perdavimų. Iki šiol tai pavyko tik Ryanui Giggsui (162), Frankui Lampardui (102) ir Wayne'ui Rooney (101).

Kiti rezultatai:

„Burnley“ – „Sunderland“ 4:1
31 min. [1-0] A. Gray
51 min. [2-0] A. Gray
53 min. [3-0] A. Gray
67 min. [4-0] A. Barnes
71 min. [4-1] J. Defoe

„Burnley“ puolėjas Andre Gray pelnė pirmą savo „hat-trick'ą“ Anglijos „Premier“ lygoje – praėjus mažiau nei trims metams, kai tris įvarčius per rungtynes pelnė penktoje pagal pajėgumą Anglijos lygoje (2014 m. vasarį, atstovaudamas „Luton Town“). Jis pirmasis „Burnley“ žaidėjas, pelnęs tris įvarčius per „Premier“ lygos rungtynes.

„Leicester“ – „West Ham“ 1:0
20 min. [1-0] I. Slimani

„Southampton“ – „West Brom“ 1:2
41 min. [1-0] S. Long
43 min. [1-1] M. Phillips
50 min. [1-2] H. Robson-Kanu
89 min. V. van Dijk („Southampton“) pašalintas iš aikštės

„Swansea“ – „Bournemouth“ 0:3
25 min. [0-1] B. Afobe
45 min. [0-2] R. Fraser
88 min. [0-3] J. King