„Chelsea“ pateko į Anglijos lygos taurės pusfinalį

Antradienį sužaistos dvejos „Capital One“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose prieš varžovus stojo pajėgūs „Premier“ lygos klubai.
„Chelsea“ futbolininkai
„Chelsea“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Anglijos čempionate užtikrintai pirmaujantis Londono „Chelsea“ svečiuose įtikinamai nugalėjo „Championship“ trečiąją vietą užimantį „Derby County“.

Pirmajame kėlinyje „mėlynuosius“ į priekį išvedė tris gynėjus pergudravęs Edenas Hazardas ir sužaidus 45 minutes švieslentė rodė rezultatą 1:0 Jose Mourinho auklėtinių naudai.

Prabėgus kiek daugiau nei dešimt minučių po pertraukos įspūdingu baudos smūgiu pasižymėjo gynėjas Filipe Luisas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis atstovaujant „aristokratams“.

Vėliau atsakomąjį įvartį dar įmušė šeimininkų saugas Craigas Brysonas, tačiau neilgai trukus raudoną kortelę užsidirbo Jake'as Buxtonas ir Andre Schurrle įtvirtino galutinį „Chelsea“ pranašumą rezultatu 3:1.

Tuo tarpu kitai „Premier“ lygos ekipai „Southampton“ sekėsi prasčiau. I gilią duobę įkritusi komanda jau buvo pralaimėjusi pastaruosius keturis mačus, taigi, šio vakaro nesėkmė – penktoji iš eilės.

Puikiai sezoną pradėję Ronaldo Koemano auklėtiniai vos prieš penkis Anglijos čempionato turus žengė antrojoje turnyrinės lentelės vietoje ir jų sirgaliai jau drįso garsiai svajoti apie žaidimą UEFA Čempionų lygoje. Vis dėlto, dabar „šventieji“ jau rikiuojasi tik penktojoje pozicijoje, taškų savo sąskaitoje turėdami tiek pat, kiek laipteliu žemiau esantis Londono „Arsenal“.

„Southampton“ namuose įveikė bei į turnyro pusfinalį pelnytai žengė vos trečiojoje lygoje rungtyniaujantis „Sheffield United“. Pergalę šeimininkams atnešė vienintelis tikslus Marko McNulty  smūgis. Šis po komandos draugo atlikto baudos smūgio sugebėjo pirmas prišokti prie ant vartų linijos Fraiserio Forsterio atmušto kamuolio.

Rezultatai:

„Derby County“ – „Chelsea“ 1:3
[0-1] 23' Edenas Hazardas
[0-2] 56' Filipe Luisas
[1-2] 71' Craigas Brysonas
78' Jake Buxtonas („Derby County“) pašalintas iš aikštės
[1-3] 82' Andre Schurrle

„Sheffield United“ – „Southampton“ 1:0
[1-0] 63' Markas McNulty
90' Florinas Gardošas („Southampton“) pašalintas iš aikštės