„Chelsea“ pergalę nustelbė Charlie Adamo įvartis iš pusės aikštės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Chelsea“ 2:1 nugalėjo „Stoke“ ekipą, tačiau visus sužavėjo Charlie Adamo įvartis iš pusės aikštės.
Thibaut Courtois po Charlie Adamo įvarčio
Thibaut Courtois po Charlie Adamo įvarčio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pirmasis įvartis į „Stoke“ vartus krito 38-ąją minutę, kai Cescas Fabregasas uždirbo „Chelsea“ ekipai 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas.

Po penkių minučių Charlie Adamas išlygino rezultatą, kai įmušė iš 60 metrų ir užklupo „Chelsea“ vartininką Thibaut Courtois nepasiruošusį. Šis įvartis jau tituluojamas sezono geriausiuoju.

62-ąją minutę po „Stoke“ vartininko klaidos Loïc Remy atstatė „Chelsea“ persvarą.

Po šios pergalės „Chelsea“ turi 70 taškų ir artėja prie lygos čempionų titulo. „Stoke“ klubas užima dešimtą vietą.

Kiti rezultatai:

„Everton“ – „Southampton“ 1:0

16' [1 – 0] P.Jagielka

„Leicester“ –  „West Ham“ 2:1

12' [1 – 0] E.Cambiasso

32' [1 – 1] C.Kouyate

87' [2 – 1] A.Kingas

15' D.Nugentas („Leicester“) nerealizavo 11m. baudinio

„Swansea“ – „Hull City“ 3:1

18' [1 – 0] Ki Sung-Youngas

37' [2 – 0] B.Gomis

50' [2 – 1] P.McShane'as

90' [3 – 1] B.Gomis

53' D.Meyleris („Hull City“) pašalintas iš aikštės

„West Brom“ – QPR 1:4

15' [0 – 1] E.Vargas

37' [0 – 2] C.Austinas

43' [0 – 3] B.Zamora

58' [1 – 3] V.Anichebe

90' [1 – 4] J.Bartonas

84' Y.Mulumbu („West Brom“) pašalintas iš aikštės