„Chelsea“ plėšte išplėšė pergalę, laimėjo ir „Tottenham“

Sunkią sezono pradžią išgyvenanti Londono „Chelsea“ išplėšė svarbią pergalę Londono derbyje. Namuose rezultatu 2:1 palaužė „West Ham“ vienuolikę.
Kai'us Havertzas
Kai'us Havertzas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

63-ią minutę Michailas Antonio išvedė „West Ham“ į priekį.

Edouardas Mendy neužtikrintai iškumščiavo kamuolį po pakelto kampinio ir M.Antonio tuo suskubo pasinaudoti.

Po praleisto įvarčio „Chelsea“ užgulė svečių vartus, ir tai atnešė vaisių.

Abu įvarčius mėlyniesiems pelnė po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai.

76-ą minutę Benas Chilwellas fantastiškai sužaidė baudos aikštelėje, o 88-ą minutę pergalingą įvartį pelnė Kai'us Havertzas – po to paties B.Chilwello perdavimo.

Tiesa, netrukus Maxwelas Cornet išlygino rezultatą, kai vėl neužtikrintai sužaidė E.Mendy, tačiau įsikišus VAR įvartis buvo atšauktas – užfiksuota pražanga prieš „Chelsea“ vartų sargą.

Tokias rungtynes, kuriose pirmoji praleidžia įvartį antrajame kėlinyje, „Chelsea“ laimėjo pirmą kartą nuo 2009 metų.

Pergalę pasiekė ir „Tottenham Hotspur“, namuose taip pat 2:1 nugalėjusi „Fulham“ vienuolikę.

Įvarčius šeimininkams pelnė Pierre'as Hojbjergas (40 min.) ir Harry Kane'as (75 min.).

83-ią minutę Aleksandras Mitrovičius rezultatą sušvelnino.

A.Mitrovičius pasižymėjo jau ketvirtose lygos rungtynėse iš eilės ir iš viso šį sezoną yra pelnęs 6 įvarčius.

„Tottenham Hotspur“ per šešis turus iškovojo 14 taškų. Taip galingai startavusi ši komanda buvo tik kartą istorijoje: 2016-17 m. sezone, kai galiausiai čempionate užėmė antrą vietą (geriausias klubo rezultatas).