„Chelsea“ prarado taškus, čempionai patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės

Anglijos „Premier“ lygoje taškus prarado lyderė Londono „Chelsea“ komanda, išvykoje rezultatu 1:1 sužaidusi su „Burnley“ komanda.
„Burnley“ – „Chelsea“
„Burnley“ – „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Pedro Rodriguezas išvedė „Chelsea“ į priekį 7 minutę, o 24-ąją Robertas Brady rezultatą išlygino.

„Chelsea“ kamuolį kontroliavo 71 proc. žaidimo laiko, bet atliko vos 2 smūgiais daugiau nei varžovai (8 ir 6). Po pertraukos „Chelsea“ į vartų plotą nepataikė nė karto.

„Chelsea“ su 50 taškų tvirtai pirmauja lygoje, artimiausią varžovą lenkdama 10 taškų. „Burnley“ su 30 taškų žengia 12 vietoje.

Rungtynių akimirkos

Kitose sekmadienio rungtynėse „Swansea“ 2:0 nugalėjo lygos čempionę „Leicester“ vienuolikę. Velso komandą į priekį vedė atvedė Alfie Mawsono ir Martino Olssono įvarčiai.

„Leicester“ ekipai tai jau penktas pralaimėjimas iš eilės. Maža to, titulą ginanti komanda jau septynias rungtynes iš eilės nesugeba įmušti įvarčio.

Taip žaisdami Claudio Ranieri auklėtiniai artėja prie iškritimo į žemesnį divizioną ribos. Čempionai savo sąskaitoje turi tik 21 tašką ir užima 17 vietą.