Branislavo Ivanovičiaus taiklus smūgis galva padovanojo „Chelsea“ klubui dar vieną pergalę

Vėlyvą trečiadienio vakarą Anglijoje buvo sužaistos pirmosios „Premier“ lygos 2-ojo turo rungtynės.
„Chelsea“
„Chelsea“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Stamford Bridge“ tvirtovėje ginklus surėmė vietos Londono „Chelsea“ ir Birmingemo „Aston Villa“. Minimalią pergalę rezultatu 2:1 iškpvojo „mėlynieji“.

Pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržė Jose Mourinho auklėtiniai, kuomet po puikaus Edeno Hazardo reido smūgiuotas kamuolys nuo Antonio Luna atšoko tiesiai į savų vartų tinklą.

Vis dėlto „Aston Villa“ ekipai pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą. Per teisėjo pridėtą laiką Christianas Benteke nuginklavo Petrą Čechą.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ futbolininkams pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 73-ąją minutę po aukšto Franko Lampardo perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Branislavas Ivanovičius.