„Chelsea“ sutriuškino „Tottenham“ ekipą ir tapo Anglijos FA taurės finalininke

Gegužės 5 dieną 2011-2012 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro finale susitiks „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ klubai.
Frankas Lampardas
Frankas Lampardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai paaiškėjo po sekmadienį pasibaigusių antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Londono „Chelsea“ futbolininkai „Vemblio“ (Wembley) stadione net 5:1 (1:0) sutriuškino „Tottenham Hotspur“ ekipą ir į finalą pateko po metų pertraukos.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Didieras Drogba (43 min.), Juanas Mata (50 min.), Ramiresas (77 min.), Frankas Lampardas (81 min.), Florentas Malouda (90+4 min.).

Garbės įvartį šeimininkams pelnė Garethas Bale'as (56 min.).

Vienuoliktą kartą turnyro finale žaisianti „Chelsea“ komandą taurę laimėjo šešis kartus – 1970, 1997, 2000, 2007, 2009 ir 2010 metais.

Išvakarėse pirmosiose pusfinalio rungtynėse „Liverpool“ klubas 2:1 (0:1) įveikė „Everton“ vienuolikę ir po šešerių metų pertraukos aštuntą kartą bandys iškovoti taurę.

Keturioliktą kartą į FA taurės turnyro finalą patekęs „Liverpool“ klubas taure džiaugėsi septynis kartus – 1965, 1974, 1986, 1989, 1992, 2001 ir 2006 metais.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams