„Chelsea“ tenkinosi lygiosiomis Liverpulyje, o „kanonierius“ skausmingai sugėlė Votfordo „širšės“

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą buvo žaidžiami 23-ojo turo susitikimai. Pergalių iškovoti nepavyko nė vienam iš keturių pirmaujančių klubų.
Francis Coquelinas ir Valonas Behrami
Francis Coquelinas ir Valonas Behrami / „Scanpix“ nuotr.

Pirmaujantis Londono „Chelsea“ 1:1 svečiuose sužaidė su „Liverpool“.

Londono komanda buvo atsidūrusi besivejančios vaidmenyje, kai 24-ąją minutę pasižymėjo Davidas Luizas, bet antrajame kėlinyje (57 min.) Georginio Wijnaldumui pavyko rezultatą išlyginti.

77-ąją minutę svečiai turėjo puikią progą išplėšti pergalę, bet Diego Costa nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Kitas Londono klubas „Arsenal“ netikėtai prarado brangius taškus, savoje aikštėje 1:2 pralaimėjęs „Watford“.

10-ąją minutę Younesas Kaboulas, o dar po trijų minučių Troy'us Deeney išvedė „širšes“ į priekį – 2:0.

58-ąją minutę nigerietis Alexas Iwobi rezultatą sušvelnino, bet išplėšti bent taško šeimininkai neįstengė.

Šiame mače po ilgos pertraukos ant „Watford“ atsarginių suolo buvo ir lietuvis vartininkas Giedrius Arlauskis, kuris pakeitė traumuotą Costelį Pantilimoną.

„Chelsea“ po šio turo turi 56 taškus ir artimiausius persekiotojus „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“ lenkia devyniais taškais. Pastarasis Londono klubas šį kartą nulinėmis lygiosiomis svečiuose sužaidė su „Sunderland“.

„Liverpool“ – Londono „Chelsea“ 1:1
24' [0:1] Davisas Luizas
57' [1:1] Georginio Wijnaldumas
77' Diego Costa („Chelsea“) nerealizavo 11 metrų baudinio