„Chelsea“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo autsaideriams

„Newcastle United“ futbolininkai septintajame „Premier“ lygos ture buvo labai arti pirmosios pergalės šių metų pirmenybėse, tačiau Londono „Chelsea“ išsigelbėjo ir išplėšė lygiąsias – 2:2.
Ramiresas ir Willianas
Ramiresas ir Willianas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Eilinį kartą be užsidegimo žaidę „Mėlynieji“ nuo pat rungtynių pradžios nesugebėjo primesti savo žaidimo.

„Newcastle“ futbolininkai kovėsi visiškai lygiai su titulą ginančiais varžovais ir kėlinio pabaigoje džiaugėsi įvarčiu.

42 min. Vurnonas Anita atliko labai gražų perdavimą į baudos aikštelę, kur Ayoze Perezas puikiu smūgiu nuo virpsto nuginklavo jokių šansų neturėjusį Asmirą Begovičių.

Ayoze Perezo įvartis

Antrajame kėlinyje iniciatyvą jau perėmė „Chelsea“, tačiau 60 min. traukė kamuolį iš vartų dar kartą. Kampinio metu Georginio Wijnaldumas atsidūrė laiku ir vietoje bei įkalė galva.

Vis dėlto, šeimininkai persvaros neišlaikė. 79 min. Ramiresas iš maždaug 24 metrų paleido galingą smūgį, kuris skriejo tiesiai į vartus.

Ramireso įvartis

Jau po 7 minučių standartinės situacijos metu kamuolį į baudos aikštelę kėlė Willianas, o Ramiresas buvo labai arti savo antro įvarčio. Vis dėlto, jis kamuolio nelietė, tačiau užstojo vaizdą „Newcastle“ vartininkui ir kamuolys įskriejo į vartus.

Williano įvartis

Vos 8 taškus per 7 mačus surinkęs „Chelsea“ klubas yra tik 15-oje vietoje. „Newcastle“ turi dar mažiau – 3 taškus – ir yra priešpaskutinis.