Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Chelsea“ treneris Jose Mourinho užsipuolė „Arsenal“ trenerį Arsene‘ą Wengerą

Londono „Chelsea“ strategas Jose Mourinho pradėjo naują „Premier“ lygos sezoną dar kartą įkąsdamas „Arsenal“ treneriui Arsene‘ui Wengerui. Portugalas mini, jog šiam buvo suteikta net 10 metų, jog šis pagaliau iškovotų trofėjų.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Mourinho į „Stamford Bridge“ sugrįžo praėjusią vasarą, tačiau 2013-2014 metų sezono pabaigoje teigė, kad jo ekipa dar nebuvo pasirengusi laimėti Anglijos čempionato.

Dabar strategas jaučia žymiai didesnį spaudimą kovojant dėl titulų negu jo kolegos.

„Kodėl? Kai kuriems duodama 10 metų, jog kažką laimėtų, aš turiu tik dvejus,“ – jis sakė žurnalistams.

A.Wengeras, laimėjęs F.A. Taurę praėjusią gegužę, nutraukė 9 metų „kanonierių“ titulų badą, bet jau dešimtmetį negali triumfuoti „Premier“ lygoje, todėl pernai J.Mourinho buvo pavadintas „nesėkmių specialistu“.

Portugalas kritikos strėles nukreipė ir į kitus strategus, veikiausiai senus jo oponentus Manuelį Pellegrini bei Pepą Guardiolą, teigdamas, kad jiems nemažai padėjo pirmtakų atliktas darbas.

„Aš nesu labai protingas žmogus rinkdamasis komandas, – pridėjo jis. – Aš mėgstu dirbti. Aš mėgstu kurti. Man nepatinka lengvi darbai. Man nepatinka gauti klubus, jau sukurtus kitų trenerių.Aš nemėgstu atvykti tinkamu laiku ir susirinkti vaisius nuo svetimų medžių.“

„Kai atvykau į „Porto“, sezoną prieš tai jie buvo penkti. Kai atvykau į Madridą, kur buvo „Real“? Kur buvo „Inter“ prieš man atvykstant? Taip pat atėjau į „Chelsea“ tokiu momentu, kai vienos komandos laikas baigėsi ir reikėjo gimti naujai. Atvykau ir į lygą, kurioje keturios, penkios, šešios komandos gali kautis dėl titulo.

Sezono pabaigoje sirgaliai ir žaidėjai įvertins mano darbą. Ir svarbiausia, jog mano bosas, klubo savininkas bei valdyba įvertins mano darbą.“

M.Pellegrini praėjusią vasarą perėmė „Manchester City“ vairą po to, kai praėjusius du sezonus klubas buvo finišavęs pirmoje bei antroje vietoje, tuo tarpu Guardiolai liko Juppo Heynckeso sukurta Miuncheno „Bayern“ komanda, laimėjusi „treble“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius