Čilės ir Vokietijos futbolininkai dėl pergalės kovojo tik pirmajame kėlinyje

Čilės ir Vokietijos futbolo rinktinės Konfederacijų taurės B grupės rungtynėse Kazanėje sužaidė įdomų ir gražų pirmąjį kėlinį, tačiau antrajame atrodė, kad abi komandos lygiosiomis yra visiškai patenkintos – 1:1 (1:1).
Arturo Vidalis ir Sebastianas Rudy
Arturo Vidalis ir Sebastianas Rudy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čilės futbolininkai rungtynes pradėjo labai aktyviai ir jau 6-ąją minutę džiaugėsi įvarčiu, kurį po gynėjų klaidos įmušė Londono „Arsenal“ žvaigždė Alexis Sanchezas.

Tai buvo 38-asis puolėjo įvartis rinktinėje – naujas visų laikų Čilės rekordas.

19-ąją minutę po dar vienos sumaišties vokiečių baudos aikštelėje galingą smūgį į vartus paleido Eduardo Vargas – kamuolys sudrebino skersinį ir grįžo į aikštę.

Nors vokiečiai labai daug ypatingų progų neturėjo, tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą Larsas Stindlis pelnė savo antrąjį įvartį turnyre. Po puikaus Emre Cano perdavimo į kairę Jonas Hectoras į baudos aikštelę pasiuntė žemą skersą perdavimą, kurį prieš vartus uždarė L.Stindlis.

Po pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau futbolas pasidarė kur kas mažiau įdomus ir traukiantis akį. Abi komandos kur kas labiau rūpinosi savo vartų saugumu, čiliečiai nebespaudė vokiečių dar jų aikštės pusėje.

Antroje kėlinio pusėje stadione jau pasigirsdavo žiūrovų švilpimai, aistruoliai reikalavo aktyvesnio žaidimo. Vis dėlto abiems komandoms lygiosios nebuvo blogas rezultatas, tad mačas baigėsi be pavojingesnių momentų.

B grupės trečiajame rate Čilės rinktinė susitiks su Australijos ekipa, o vokiečiai žais su Kamerūnu.

Vt. Komanda Rungt. Perg. Pral. Lyg. Įvarč. Tšk.