„Copa America“ lijo įvarčiais: Čilė ir Meksika sužaidė 3:3, Bolivija įveikė Ekvadorą 3:2

„Copa America“ futbolo čempionate Čilėje pirmadienio vakaras buvo įspūdingas. Per dvi A grupės rungtynes įmušta net 11 įvarčių, abu užfiksuoti rezultatai netikėti, paliekantys didžiulę intrigą grupėje, kurioje pagal prognozes turėjo dominuoti Čilė.
Bolivijos futbolininkų triumfas
Bolivijos futbolininkų triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čilė – Meksika 3:3 (2:2)

Dar pirmajame kėlinyje šeimininkų Čilės rinktinė du kartus buvo besivejančių vaidmenyje.

21-ąją min. greitoje atakoje Vicente Vuoso įmušė pirmąjį įvartį, tačiau jau 22 min. Arturo Vidalis puikiusmūgiu galva rezultatą išlygino.

29 min. Raúlis Jiménezas smūgiu galva dar kartą į priekį išvedė Meksiką, tačiau Čilė ir vėl „sugrįžo“ greitai. 42 min. Eduardo Vargas taip pat įmušė galva.

Jau antrajame kėlinyje (54 min.) Meksika buvo nubausta 11 metrų baudiniu – jį uždirbęs A.Vidalis pats išvedė Čilę į priekį. Čilės persvara buvo panaikinta po 12 min., kai pusiausvyrą įvarčiu atstatė V.Vuoso.

Antrajame kėlinyje Čilės futbolininkai Jorge Valdívia ir Aleixs Sanchezas įmušė dar po įvartį, tačiau abu krito po nuošalių.

Ekvadoras – Bolivija 2:3 (0:3)

Neįtikėtinai Bolivijos sužaistas pirmasis kėlinys leido pirmauti net trijų įvarčių persvara. Jau 5-ąją min. ekipos kapitonas Ronaldas Raldesas po kampinio įmušė pirmą mačo įvartį.

Po 13 min. buvęs Švedijos jaunimo rinktinių žaidėjas Martinas Smedbergas-Dalence'as įmušė labai gražų įvartį iš už baudos aikštelės ir rezultatą padvigubino.

38 min. teisėjas skyrė 11 metrų baudinį Ekvadorui, tačiau Enneras Valencia progos nerealizavo. Jis įmušė įvartį, tačiau teisėjas liepė pakartoti smūgį, o antrasis bandymas buvo nesėkmingas.

Vos po 5 minučių skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, tačiau jau kitoje aikštės pusėje. Marcelo Moreno užtikrintai įmušė trečiąjį Bolivijos įvartį.

Praėjus tik trims minutėms antrajame kėlinyje E.Valencia pagaliau įmušė, kai Bolivijos gynyba suklydo savo aikštės pusėje.

Bolivijos futbolininkai susitelkė gynybai, o Ekvadoras spaudė savo varžovus ir galiausiai pasiekė įvartį 81 min., kai Milleris Bolanosas sušvelnino rezultatą, tačiau lygiųjų Ekvadoro rinktinė neišplėšė.