„Copa America“: meksikiečiai nesugebėjo pranokti Bolivijos futbolininkų

Čilėje tęsiasi Pietų Amerikos futbolo čempionatas „Copa Amerika“, kuriame praėjusią naktį buvo sužaistos vienerios rungtynės. Galingoji Meksikos ekipa nesugebėjo įveikti Bolivijos futbolininkų: susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0.
Ricardo Pedrielis (balta apranga)
Ricardo Pedrielis (balta apranga) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nepaisant to, jog Meksikos rinktinė daugiau ar mažiau dominavo bemaž visas rungtynes, pirmieji galimybių pelnyti įvartį turėjo Bolivijos futbolininkai. 16-ą min. idealią progą iššvaistė Ricardo Pedrielis, o besibaigiant pirmam kėliniui – Jhasmani Camposas bei Ronaldas Raldesas. Po pertraukos Bolivijos komandos vartus ėmė taranuoti meksiečiai – Jesusas Manuelis Corona, Raulis Jimenezas, Vincente Vuoso. Vis dėlto pramušti varžovų gynybos nepavyko: rezultatas švieslentėje rodė lygybė – 0:0.

Meksikos komanda kamuolį kontroliavo 56 proc. laiko, o Bolivijos – 44 proc. Meksikiečiai taip pat daugiau kartų kėlė kampinius (5 prieš 1) bei atliko daugiau smūgių (11 prieš 8).

FIFA reitinge Meksika klasifikuojama 23-ia, Bolivija nedaug aukščiau nei Lietuva – 89-a.

Pirmo rato susitikimus baigus visoms A grupės komandoms, vienvalde lydere tapo Čilės ekipa (3 tšk.), lenkianti po tašką turinčius meksikiečius ir boliviečius. Pirmą susitikimą 0:2 Čilei pralaimėję Ekvadoro futbolininkai kol kas yra ketvirti.