Naujausios

Publikuota: 2011 liepos 2d. 12:00

„Copa America“ starte favoritai Argentinos futbolininkai turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo

Argentiniečių nusivylimas
„Scanpix“ nuotr. / Argentiniečių nusivylimas

Argentinoje startavo Pietų Amerikos futbolo čempionatas („Copa America“). Pirmosiose turnyro rungtynėse netikėto pralaimėjimo išvengė šio turnyro šeimininkė ir viena pagrindinių favoričių – Argentinos rinktinė.

Argentiniečiai susitikimą pradėjo trimis puolėjais: Lioneliu Messiu, Carlosu Tevezu ir Ezequeliu Lavezziu, tačiau neišnaudotos puikios progos ir netikslūs smūgiai pamažu skandino geriausio planetos futbolininko komandos laivą.

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje jau trečiąją minutę realią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Carlosas Tevezas, tačiau ja nepasinaudojo. Po to Argentinos puolėjai bandė kurti vis pavojingesnes atakas, nuo kurių apsiginti Bolivijos futbolininkams kartais padėdavo ir nusišypsojusi fortūna.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui buvo pelnytas pirmasis šio čempionato įvartis, netikėtai – į turnyro šeimininkų vartus. 47 rungtynių minutę po Bolivijos futbolininko pakelto kampinio klaidą gynyboje padarė Ezequielis Lavezzis, o Edivaldo Rojaso suteikta galimybe pasinaudojo (0:1).

71 minutę aikštėje po keitimo pasirodęs argentinietis Sergio Aguero įrodė savo vertę lygiai po penkių minučių. Ilgas tolimas perdavimas baudos aikštelės link, puikiai sustabdytas kamuolys krūtine ir triuškinantis S.Aguero smūgis, nepalikęs nei menkiausios vilties Bolivijos rinktinės vartininkui atremti šį smūgį, 1:1.

Jau po kelių minučių tas pats S.Aguero persvarą galėjo persverti savo komandos naudai, tačiau jam to padaryti nepavyko. Teisėjas iš Urugvajaus prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo tris minutes, bet per jas pasižymėti nepavyko nei vienai, nei kitai komandai.

Švieslentė

Argentina 1 1 Bolivija
Sergio Aguero (76 min.) Edivaldo Rojaso (47 min.)

Kitose A grupės rungtynėse šeštadienį žais Kolumbijos ir Kosta Rikos rinktinės. Kovos B grupėje startuos sekmadienį, o C – pirmadienį.

halftime.lt
Temos: 1 Futbolas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

15min iš Belgrado 24sek

Šaras didžiuojasi „Žalgiriu“: „Europa dabar apie juos žino“

Įspūdingos P.Jankūno kelionės išgyvenimai: „Aš dar 15 metų nebeišlauksiu“

24sek

Treti Eurolygoje – „Žalgiris“ po trilerio palaužė įspūdingai atgijusią CSKA

Besišypsantis Edgaras Ulanovas apie trilerį pabaigoje: „Geriau neklauskit“

Aktualu

„MG Baltic“ gali sustabdyti Seimo NSGK išvadų skelbimą?

Tiesiogiai 24sek

Eurolygos finalas: Madrido „Real“ – Stambulo „Fenerbahče“

Iš koto verčiantis P.Jankūno pokalbis su A.Milakniu: apie Europos Sąjungos paramą ir LeBroną

Vilniečių emocijos stebint Kauno „Žalgrio“ kovą su Maskvos CSKA

Visų laukiamas karališkasis bučinys: kaskart santūrumo vis mažiau

Vienbalsiai: „Atsarginiai“ paskelbė NBA sezono apdovanojimus

Pamatykite: dramatiška ir įspūdinga „Žalgirio“ pergalė prieš CSKA

Verslas

Italija netrukus turės naują Vyriausybę – ar tai lems kitą Europos krizę?

Po pergalės Paulius Jankūnas žėrė ir pokštus, ir rimtus išgyvenimus

Sportas

Skandalas Lenkijoje: futbolo rungtynės virto pragaru – „Lech“ laukia bausmė

„Žalgirį“ Belgrade palaikė 2000 sirgalių: tarp jų – ir Arvydo Sabonio žmona Ingrida

Teisingumo herojai Aktualu

Teismo pirmininkės L.Bajorinienės patarimas besiskiriantiems: „Geriau bloga taika nei geras karas“

Gyvenimas

Požymiai, kad jūsų draugas santykiuose patiria emocinę prievartą: kaip galite padėti

Aktualu

V.Gailius: R.Šimašiaus nuomonė man nesvarbi

15min tema Aktualu

Nusikaltėlių slaptavietės (1): amžina kontrabandininkų ir muitininkų kova

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?