„Copa America“ starte favoritai Argentinos futbolininkai turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo

Argentiniečių nusivylimas
„Scanpix“ nuotr. / Argentiniečių nusivylimas
Šaltinis: halftime.lt
0

Argentinoje startavo Pietų Amerikos futbolo čempionatas („Copa America“). Pirmosiose turnyro rungtynėse netikėto pralaimėjimo išvengė šio turnyro šeimininkė ir viena pagrindinių favoričių – Argentinos rinktinė.

Argentiniečiai susitikimą pradėjo trimis puolėjais: Lioneliu Messiu, Carlosu Tevezu ir Ezequeliu Lavezziu, tačiau neišnaudotos puikios progos ir netikslūs smūgiai pamažu skandino geriausio planetos futbolininko komandos laivą.

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje jau trečiąją minutę realią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Carlosas Tevezas, tačiau ja nepasinaudojo. Po to Argentinos puolėjai bandė kurti vis pavojingesnes atakas, nuo kurių apsiginti Bolivijos futbolininkams kartais padėdavo ir nusišypsojusi fortūna.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui buvo pelnytas pirmasis šio čempionato įvartis, netikėtai – į turnyro šeimininkų vartus. 47 rungtynių minutę po Bolivijos futbolininko pakelto kampinio klaidą gynyboje padarė Ezequielis Lavezzis, o Edivaldo Rojaso suteikta galimybe pasinaudojo (0:1).

71 minutę aikštėje po keitimo pasirodęs argentinietis Sergio Aguero įrodė savo vertę lygiai po penkių minučių. Ilgas tolimas perdavimas baudos aikštelės link, puikiai sustabdytas kamuolys krūtine ir triuškinantis S.Aguero smūgis, nepalikęs nei menkiausios vilties Bolivijos rinktinės vartininkui atremti šį smūgį, 1:1.

Jau po kelių minučių tas pats S.Aguero persvarą galėjo persverti savo komandos naudai, tačiau jam to padaryti nepavyko. Teisėjas iš Urugvajaus prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo tris minutes, bet per jas pasižymėti nepavyko nei vienai, nei kitai komandai.

Švieslentė

Argentina 1 1 Bolivija
Sergio Aguero (76 min.) Edivaldo Rojaso (47 min.)

Kitose A grupės rungtynėse šeštadienį žais Kolumbijos ir Kosta Rikos rinktinės. Kovos B grupėje startuos sekmadienį, o C – pirmadienį.