2011-12-07 15:52

Cristiano Ronaldo: Anglijos futbolo čempionatas – stipresnis už Ispanijos

Madrido „Real“ futbolo klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo mano, kad Anglijos čempionatas („Premier“ lyga) yra pajėgesnis už Ispanijos („La Liga“). Tačiau, portugalo nuomone, kūrybingiems žaidėjams geriau rungtyniauti ne Anglijoje.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Anglijos ir Ispanijos pirmenybės yra geriausios pasaulyje, tačiau „La Liga“ trūksta stipresnių komandų. „Premier“ lygoje vyksta atkaklesnė kova dėl čempionų titulo“, – dėstė C.Ronaldo.

Jis puikiai žino lygų skirtumus, nes prieš 2009-aisiais persikeldamas į „Real“, šešerius metus žaidė „Manchester United“ ekipoje.

„Ispanijoje mėgstama daugiau palaikyti kamuolį, žaisti techniškiau, tuo tarpu Anglijoje rungtynės vyksta greitesniu tempu, teisėjai leidžia grumtynes aikštėje ir gerbėjams tai patinka, – tęsė C.Ronaldo. – Be abejo, nors ir puiku stebėti kovą, tačiau kūrybingiems futbolininkams ten yra sunku, tuo tarpu Ispanijoje tokie žaidėjai yra saugomi.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą